Ziņas - Latvijas čempionāts nakts orientēšanās ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

17.septembris /
Vera, Vaira, Vairis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

• Latvijas čempionāts nakts orientēšanās

24.02.2007

Sestdien, 25.oktobrī Rīgas rajona Upesciemā risinājās Latvijas nakts čempionāts orientēšanās sportā. Sestdienas pievakarē, spītējot slapjajam sniegam un vēja brāzmām, Upesciema mežos tika noskaidroti valsts meistarīgākie nakts orientieristi trīs vecuma grupās. Prestižajā elites grupā vīru konkurencē jau otro gadu pēc kārtas par Latvijas čempionu kļuva Ģirts Liniņš, 8, 95 km garo distanci veicot 49 minūtēs. Sudraba medaļu izcīnīja Jānis Krūmiņš (51:56), bet par bronzas laureātu kļuva Lauris Lejiņš (52:05). Savukārt dāmu konkurencē, 6, 03 km garajā distancē šogad ātrākā bija Baiba Ozola, ar finiša laiku 48 minūtes un 3 sekundes, aiz sevis atstājot 2002.gada Latvijas čempioni Ilzi Lapiņu (52:16). Trešajā vietā ierindojās Inese Kauķe (01:03:21). Senioru grupā zelta medaļas izcīnīja Pēteris Zariņš un Zaiga Zvirbule. Sudraba godalgas ieguva Sandris Lācis un Baiba Zariņa, bet bronzas –aizvadītā gada ātrākie seniori Juris Cebulis un Lauma Žilko. Savukārt junioru konkurencē uz goda pjedestāla augstākā pakāpienā kāpa Marģers Kietis, atkārtojot savu pagājušā gada panākumu. Otrajā vietā ierindojās Kaspars Kalsnavs, bet trešajā – Agnis Āriņš. Papildus informācija: www.magnets.lv Informāciju sagatavoja: Ilze Krišlauka