Ziņas - Nosaukta Latvijas izlase dalībai Eiropas Čempionātā orientēšanās sportā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

18.janvāris /
Antis, Antons
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Nosaukta Latvijas izlase dalībai Eiropas Čempionātā orientēšanās sportā

  24.03.2007

  EOC2006Apkopojot sportistu rezultātus pēc 3 startiem - "Kurzemes pavasaris" vidējā distance, "Pavasara divdienas" vidējā un garā distance, ir nosaukta Latvijas sportistu izlase dalībai Eiropas Čempionātā orientēšanās sportā, kas no 7. līdz 13.maijam notiks Igaunijā, Otepē.

  Elites grupas spēcīgākie orientieristi, kas pārstāvēs Latviju Eiropas čempionātā, ir Mārtiņš Sirmais, Edgars Bertuks, Jānis Krūmiņš, Ģirts Veģeris, Oskars Zērnis un Kristaps Jaudzems.

  Savukārt sieviešu izlasē ir iekļautas Inga Dambe, Aija Skrastiņa, Zanda Abzalone, Kristīne Kokina un Dace Gaigala. Tā kā Eiropas čempionāta ietvaros būs arī stafetes, kur katrā komandā ir 3 etapi, tad paredzēts, ka otrajā sieviešu stafetes komandā skries Baiba Ozola.

  Eiropas Čempionāta pirmajās dienās notiek kvalifikācijas sacensības sprintā un garajā distancē, pēc tam - fināla sacensības katrā no šīm distancēm. Kvalifikācijas sacensībās startē visi sportisti, un pēc to rezultātiem finālā startē 17 labākie. Čempionātu noslēdz stafetes, kurās startē visu valstu spēcīgākās komandas, katrā komandā ir 3 sportisti.

  Līdz šim Latvijas labāko sniegumu Eiropas Čempionātā orientēšanās sportā ir izcīnījis Mārtiņš Sirmais - 11.vieta vidējā distancē 2004.gada Eiropas Čempionātā, kas notika Dānijā, Roskildē.

  Plašāka informācija par 2006.gada Eiropas Čempionātu orientēšanās sportā publicēta mājas lapā www.eoc2006.ee

Atlikušo zīmju skaits:

0,032413005828857