Ziņas - Starts “Latvijas Kausam“ un “Latvijas Sprinta Kausam 2006“! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

11.jūlijs /
Svens, Leonora
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Starts “Latvijas Kausam“ un “Latvijas Sprinta Kausam 2006“!

  24.03.2007

  Kurzemes PavasarisAr divu dienu orientēšanās sporta sacensībām "Kurzemes pavasaris 2006" - 8. un 9.aprīlī Talsos un to apkārtnē tiks atklātas "Latvijas Kausa 2006" un "Latvijas Sprinta Kausa 2006" sacensību sērijas. Divu dienu laikā sportisti sacentīsies trīs disciplīnās - sprintā, vidējā un garajā distancē. 

  "Latvijas Kauss" un "Latvijas Sprinta Kauss" ir orientēšanās sacensību sērijas, kuru mērķis ir noteikt labākos Latvijas orientieristus vasaras sezonā katrā vecuma grupā, palielināt aktīvo orientieristu skaitu un stimulēt sportistu meistarības izaugsmi. Visas sezonas laikā būs 15 "Latvijas Kausa 2006" sacensības - vidējās un garās distances, un "Latvijas Sprinta Kausā" - 6 sprinta sacensības.

  Šo sestdien, 8.aprīlī, sacensības "Kurzemes pavasaris 2006" atklās plkst. 12.00, ar startu vidējā distancē, kas notiks Kamparkalna apkārtnē, pie viesu nama "Vizbulītes". Distanču garumi atkarībā no vecuma grupas ir no 2 līdz 5 km. "Kurzemes pavasara 2006" vidējās distances sacensības ir arī pirmās sacensības sportistu atlasei uz valsts izlasi Eiropas Čempionātam, kas maija mēnesī notiks Igaunijā, Otepē.

  Savukārt sestdienas vakarā, plkst. 18.00 pie Talsu pilsētas domes tiks dots starts sprinta distancē. Sprinta distances veidotas Talsu vecpilsētas un parku rajonā, un to garums ir no 1,7 līdz 3,3 km. Sacensību organizatori aicina Talsu iedzīvotājus un citus interesentus uz Talsu pilsētas domi, jo tā ir iespēja vērot, kā notiek orientēšanās sacensības pilsētā. Organizatori būs parūpējušies par skatītāju punktu - kontrolpunktu, kas ir izvietots labi pārredzamā vietā, un līdzjutēji var sekot līdzi tam, kā sportistiem veicas distancē.

  Svētdien, 9.aprīlī, "Kurzemes pavasari 2006" noslēgs sacensības garajā distancē, kas arī risināsies Kamparkalna apkārtnē. Distanču garumi ir no 2-13 km.

  Plašāka informācija par orientēšanās sporta sacensībām "Kurzemes pavasaris 2006" publicēta orientēšanās kluba "Saldus" mājas lapā: www.garants.lv/oksaldus

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,14354300498962