Ziņas - LOF izvirzīta „Trīs Zvaigžņu balvai” kā Gada sporta federācija! Nobalso arī tu! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

1.decembris /
Emanuels, Arnolds
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • LOF izvirzīta „Trīs Zvaigžņu balvai” kā Gada sporta federācija! Nobalso arī tu!

  07.11.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Sveicināti orientieristi un orientēšanās sporta draugi! Šis rudens ir atnācis arī ar labām ziņām! Šogad Latvijas sportā ieviests jauns koncepts sasniegumu godināšanā – “Trīs Zvaigžņu balva 2020” – un nominācijā Gada sporta federācija izvirzīta arī Latvijas Orientēšanās federācija (LOF).

  Nominantus 1. kārtā varēja izvirzīt plašs sporta nozares profesionāļu loks, tajā skaitā 94 Latvijā atzītās sporta veidu federācijas, sporta organizācijas un biedrības, kā arī 30 Latvijas sporta žurnālisti. Apkopojot izvirzītos pretendentus, “Trīs Zvaigžņu balva 2020” žūrijas komisija apstiprināja nominantu sarakstus 10 nominācijās un izvirzīja tos tālāk balsojuma 2.kārtai – tautas balsojumam.

  Esam pagodināti, ka LOF ir pamanīta un izvirzīta nominācijai Gada sporta federācija, ka Latvijas sporta sabiedrība un „Trīs Zvaigžņu balvas” žūrija novērtējusi LOF darbību 2020. gadā, kad LOF spēja pielāgoties esošajai situācijai un Covid-19 krīzes laikā atbilstoši noreaģēja, lai noorganizētu visas iecerētās sacensības nacionālajā čempionātā, kā arī Eiropas čempionātu rogainigā. Kā arī to, kad vīrusa Covid-19 dēļ izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā Latvijā tika atcelti visi sporta pasākumi, LOF izstrādāja sistēmu, kas ikvienam interesentam ļāva piedalīties individuālos orientēšanās treniņos brīvi izvēlētā laikā - jaunajai situācijai pielāgoja savu jau pirms gada Latvijā izveidoto unikālo Qrenteerings mobilo aplikāciju. Bet, kad epidemioloģiskā situācija ļāva Latvijā rīkot arī sacensības, LOF spēja ātri noreaģēt un pārplānot Latvijas Kausa izcīņas un Latvijas čempionātu kalendāru tā, lai varētu noorganizēt pēc iespējas vairāk sacensības. Rezultātā no ieplānotajām 18 Latvijas Kausa izcīņas sacensībām šosezon notika 14, tostarp arī visi Latvijas čempionāti.

  Līdz ar to LOF iekļauta “Trīs Zvaigžņu balva 2020” balsojumā nominācijā Gada federācija. “Trīs Zvaigžņu balva 2020” uzvarētājus 10 nominācijās noteiks balsojums, kur 50% sastādīs sabiedrības viedoklis, bet atlikušos 50% veidos sportistu un sporta žurnālistu balsojums.

  Pirmo reizi liela nozīme uzvarētāju noteikšanā būs tieši sabiedrības viedoklim, līdz ar to mājaslapā – www.triszvaigznubalva.lv ir sācies tautas balsojums par 10 nominācijām, kas noslēgsies 29. novembrī. 

  Tāpēc ikviens interesents tiek aicināts atbalstīt savu sporta zvaigzni, balsojot vienu reizi dienā no vienas e-pasta adreses!

  Balso šeit: https://triszvaigznubalva.lv/balsot/ 

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,053019046783447