Ziņas - Kurzemes pavasaris atcelts! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

26.oktobris /
Kaiva, Amanda, Amanta
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Kurzemes pavasaris atcelts!

  16.10.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Ņemot vērā to, ka epidemioloģiskā situācija pasliktinās un nav prognozējami turpmākie ierobežojumi un aizliegumi (piemēram, Rīgas maratons tika atcelts vienu dienu pirms pasākuma), “Kurzemes pavasara” organizatori ir lēmuši sacensības pārcelt uz 2021. gada pavasari.

  "Mēs bijām gatavi pasākumu organizēt, ievērojot pašreizējos ierobežojumus. Orientieristi ir apzinīga un disciplinēta auditorija, sacensībās mums vienmēr ir katram sava individuāla starta minūte, tāpēc pat bez obligātām distancēšanās prasībām parasti nav lielu cilvēku pūļu. Tomēr mēs nevaram riskēt ar to, ka pasākumu atceļ pēdējā brīdī, jo kā Pasaules ranga sacensībām mums ir saistības arī pret Starptautisko Orientēšanās federāciju un ārvalstu sportistiem, kuriem šajos apstākļos ierašanās uz sacensībām ir sarežģīta," atzīst sacensību galvenais organizators Oskars Zērnis.

  Līdz ar to ir noslēgusies arī 2020. gada Latvijas kausa sezona orientēšanās sportā, jo Kurzemes pavasaris bija paredzētas kā sezonas pēdējās sacensības (iepriekš pārceltas no aprīļa). 

  Dāmu elitē jau ceturto gadu pēc kārtas par Latvijas kausa uzvarētāju kļuvusi Sandra Grosberga (Meridiāns/CPSS/Pārgauja), kura šogad triumfēja arī Latvijas čempionātā garajā, vidējā un sprinta distancē. Vīru elitē otro reizi pēc kārtas Latvijas kausu izcīna Artūrs Pauliņš (Azimuts OK-Sm BJSS), kuram Latvijas čempiona tituls garajā un maratona distancē.

Atlikušo zīmju skaits:

0,030026912689209