Ziņas - Covid ierobežojumi orientēšanās sacensībām ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

26.oktobris /
Kaiva, Amanda, Amanta
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Covid ierobežojumi orientēšanās sacensībām

  14.10.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Vakar, 13. oktobrī, Ministru kabinets noteica jaunus ierobežojumus, kas tiešā veidā skar arī sacensību rīkošanu mūsu sportā. No 17.10 lidz 6.11 nav atļauts rīkot sporta pasākumus, izņemot starptautiskās sacensības. Latvijas kausā orientēšanās šosezon vēl notiks Kurzemes Pavasaris, jo šīs sacensības ir iekļautas starptautisko sacensību kalendārā. Pašlaik organizatori saskaņo norises veidu un apzina ierobežojumus, kā arī meklē labākos risinājumus sacensību drošai norisei.

  Savukārt Latvijas rogaininga kausā 31.10 paredzētais Lapsu rogainings tiek pārcelts uz vēlāku laiku, ja vien tas būs iespējams saistībā ar ierobežojumiem.

  Latvijas telpu kausā pirmais posms notiek 16.10, savukārt otrais posms tiks pārcelts uz vēlāku laiku, kad covid situācija būs uzlabojusies un ierobežojumi mīkstināti.

  MiniRogo rogaininga treniņsacensību pirmais posms 1.11 kļust par pilnībā individuālu treniņu, kad dalībnieki 3 dienu garumā startē jebkurā sev ērtā laikā, pārējie posmi tiks organizēti saskaņā ar attiecīgajā datumā esošajiem ierobežojumiem.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,030210018157959