Ziņas - Atskats uz Rīgas skolēnu rogainingu 7. oktobrī ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

26.oktobris /
Kaiva, Amanda, Amanta
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Atskats uz Rīgas skolēnu rogainingu 7. oktobrī

  08.10.2020

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | 1 komentārs

  Rīgas skolēnu rogainings norisinājās 7. oktobrī Mežaparka apkārtnē. Dalība sacensībās bija bezmaksas un tajās piedalījās 170 Latvijas vispārizglītojošo skolu skolēni 41 komandā no 5. līdz 12. klasei. 

  Rogainings ir orientēšanās sporta komandu sacensības, kur komandas pārvietojas apvidū un noteiktā laika periodā brīvi izvēlētā secībā apmeklē apvidū izvietotus kontrolpunktus, kuriem piešķirtas noteiktas vērtības, cenšoties savākt pēc iespējas vairāk punktu noteiktajā laikā. 

   

  Sacensības notika komandās no 4 cilvēkiem, ar vismaz 1 meiteni komandā. Dalībnieki tika vērtēti R14 grupā - jaunieši līdz 14 gadu vecumam, un R19 grupā - jaunieši līdz 19 gadu vecumam, apbalvojot trīs labākās komandas katrā grupā ar medaļām un suvenīriem pasākuma noslēgumā. 

   

  R14 grupā pirmo vietu izcīnīja Rīgas Igauņu pamatskolas komanda “Ātrums un precizitāte” ar dalībiekiem Edvardu Zvirgzdiņu, Karlīnu Utkinu, Rūdolfu Gillu un Ādamsu Ādamsonu-Pedčenko. R19 grupā pirmo vietu izcīnīja Rīgas 64. vidusskolas komanda “Rīgas 64. vidusskola” ar dalībniekiem Matīsu Saulīti, Rihardu Gaili, Armandu Kadišu un Šarloti Jēkabsoni. 

   

  Sacensības organizēja Latvijas Orientēšanās federācija. Tās atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Ufogolf. 

   

  Bildes: https://bit.ly/2Faftft

  Visi rezultāti: https://bit.ly/3jHBTDY

  Mājaslapa: https://lof.lv/?p=sac&fid=2020100740

   

   

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Līga Vabulniece
  Ieteikums organizatoriem - pildīt rakstīto nolikumā! Ja ir rakstīts, ka nodrošinās ar dzeramo ūdeni, tad arī ar to vajag nodrošināt! Jo noskrienot distances ūdens ir pirmā lieta, kas ir nepieciešams, netakrīgi no tā vai skrien pieaugušais vai bērns!

Atlikušo zīmju skaits:

0,033047914505005