Ziņas - Sezonas pēdējos Latvijas čempionāta medaļu komplektus sadalīsim jau šajā nedēļas nogalē! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

26.oktobris /
Kaiva, Amanda, Amanta
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Sezonas pēdējos Latvijas čempionāta medaļu komplektus sadalīsim jau šajā nedēļas nogalē!

  05.10.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  10. oktobrī pie Lubānas ezera norisināsies Latvijas čempionāts nakts orientēšanās, kas pēdējais Latvijas čempionāts šosezon, savukārt 11. oktobrī uz Latvijas kausa četrpadsmito posmu pulcēs Mežmalu kauss.

  Sacensības norisināsies jaunā kartē, no kuras daļa iekļausies lieguma “Lubāna mitrājs” regulējamā režīma, dabas lieguma un dabas parka funkcionālajā zonā. Apvidus ieskauts ar purviem no visām pusēm, pārsvarā priežu mežs ar labu redzamību. Augstumu starpība apvidū 18m.

  Pērn par Latvijas čempioniem nakts orientēšanās elites grupās kļuva Jānis Krūmiņš (Briksnis SK) un Irita Puķīte (Kāpa OK). J. Krūmiņš arī šogad ir dalībnieku sarakstā un mēģinās aizstāvēt čempiona titulu, taču viņam nopietnu konkurenci sagādās virkne spēcīgu orientieristu, tostarp Jānis Tamužs, Ilgvars Caune, Rihards Krūmiņš, Valters Reneslācis, Kristaps Jaudzems un citi. Dāmu konkurencē I. Puķīte šoreiz nestartēs. Šobrīd sacensībām pieteikušās četras dalībnieces - Elizabete Blūmentāle, Vilma Alberinga, Ilona Daģe un Ieva Rukšāne.

  Dienu vēlāk nedaudz uz dienvidiem no nakts čempionāta apvidus notiks Mežmalu kauss saīsinātā garajā distancē. Arī šis apvidus būs daļa no "Lubānas mitrāja" lieguma un apvidū pārsvarā būs sastopams jaukta tipa mežs ar dažādas skrienamības pakāpes un izmēra purviem.

  Pieteikšanās čempionātam atvērta vēl līdz šodienas, 5. oktobra, pusnaktij: https://lof.lv/pieteikumi/?act=mans&id=2020101000 

  Pieteikšanās Mežmalu kausam: https://lof.lv/pieteikumi/?act=mans&id=2020101100 

Atlikušo zīmju skaits:

0,030324220657349