Ziņas - Pirmās šīs sezonas telpu orientēšanās sacensības 4. oktobrī norisināsies Rīgas Cirkā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

18.septembris /
Liesma, Elita, Alita
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Pirmās šīs sezonas telpu orientēšanās sacensības 4. oktobrī norisināsies Rīgas Cirkā

  10.09.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Jaunā telpu orientēšanās sezona šogad tiks atklāta ar sacensībām 4. oktobrī Rīgas Cirkā: http://cirks.lv/. Sacensību mērķis ir parādīt orientēšanos, kā pieejamu sporta veidu jebkuram vecumam un dzimumam, kā arī iepazīstināt iedzīvotājus ar telpu orientēšanās aktivitāti. Telpu orientēšanās distance atbilst saīsinātai tradicionālajai sprinta distancei.

  Dalībai sacensībās iespējams reģistrēties internetā līdz 1. oktobra pusnaktij: https://bit.ly/3lYaxLm. Pēc pieteikšanās termiņa beigām varēs pieteikties arī uz vietas pasākumā, taču nav garantijas, ka pietiks karšu un atzīmēšanas čipu. Tāpēc visi tiek aicināti pieteikties internetā, lai būtu iespējams sagatavot sacensībām nepieciešamo pilnīgi visiem dalībniekiem.

  Reģistrācija sacensību centrā, Rīgas Cirkā, 4. oktobrī sāksies no plkst. 10:00, kam sekos bezmaksas apmācības plkst. 10:30. Starts brīvā kārtībā būs no plkst. 11:00 līdz plkst. 13:30, finišs tiks slēgts plkst. 14:00, pēc kura sekos labāko dalībnieku apbalvošana.

  Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar SIA Rīgas Cirks. Iepriekšējo gadu kartes, rezultātus, bildes un video var apskatīt šeit: http://telpuorientesanas.lv.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,030955076217651