Ziņas - Pacīnīties par diviem LČ tituliem vienā dienā? ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

14.augusts /
Zelma, Zemgus, Virma
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Pacīnīties par diviem LČ tituliem vienā dienā?

  23.07.2020

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Jā, tas ir iespējams!

  Augusta sākuma Valmierā notiks ne tikai Latvijas čempionāts orientēšanās skrējiena sprintā un sprinta stafetē, bet arī Latvijas čempionāts Taku orientēšanās disciplīnas:

  - Sestdien 1. augustā, Latvijas čempionāta medaļas tiks izcīnītas PreO distancē (precīzā orientēšanās), starts no pl 15:00 līdz pl 18:00 pie estrādes netālu no J. Daliņa stadiona autostāvlaukuma.

  - Savukārt svētdien 2. augustā, startējot no pl 9:00 līdz pl 13:00 turpat sprinta stafetes sacensību vietā iespējams iesaistīties cīņā par čempiona titulu TempO distancē (orientēšanās lēmumu pieņemšanas sprints ar laika kontroli).

  Tiem, kas vēl šaubās, vai arī nekad nav piedalījušies Taku orientēšanās sacensībās, sprinta sacensību centrā būs iespējams izmēģināt šo orientēšanās sporta disciplīnu. Būs izvietoti vairāki izmēģinājuma kontrolpunkti, kā arī būs pieejami pieredzējuši instruktori, kas atbildēs uz visiem neskaidrajiem jautājumiem.

  Taku orientēšanās Latvijas čempionāta biļetens u.c. informācija ir šajā vietnē:

  http://www.taku-o.lv/

  Taku-O LČ sacensībām vēlams pieteikties līdz 28.07. http://www.taku-o.lv/index.php?option=com_seminar&Itemid=2, bet sprinta sacensību dalībnieki to varēs izdarīt arī Taku-O sacensību vietā.

  Taku orientēšanās pamatprincipi aprakstīti šajā dokumentā https://okzk.lv/jaunumi/data/augsuplades/files/Taku-O/2020/Taku_O_pamatprincipi_2020.pdf

  Tiem, kas pārzina krievu valodu, varētu palīdzēt videorullītis, kurā ļoti izsmeļoši tiek analizēti aprīlī tiešsaistē notikušo sacensību uzdevumi un skaidrots, kā pieņemt pareizos lēmumus. https://www.youtube.com/watch?v=o2v6TRfaL74

Atlikušo zīmju skaits:

0,031523942947388