Ziņas - OK Arona kauss pulcēs uz sezonas pirmo Latvijas kausa posmu ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.septembris /
Marianna, Ginters, Guntra
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • OK Arona kauss pulcēs uz sezonas pirmo Latvijas kausa posmu

  29.06.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Gaidāmajā nedēļas nogalē, 4. un 5. jūlijā, ar orientēšanās kluba “Arona” rīkotajām sacensībām “OK Arona kauss” Madonas pusē sāksies 2020. gada Latvijas kausa sezona orientēšanās skrējiena vidējās, garajās un maratona distancēs katrā vecuma grupā.

  Sacensības notiks Smeceres sila apkārtnē, kas pazīstams kā ziemas orientēšanās centrs, taču stāvie kalni un biezā veģetācija būs izaicinājums arī vasarā. Apvidū vietām ļoti biezs un sarežģīts ceļu un taku tīkls, kas radies no slēpošanas trašu veidošanas. Sestdien tiks dots starts vidējā distancē, bet svētdien paredzēta garā distance.

  Elites grupās uz starta stāsies arī virkne Latvijas izlases sportistu, tostarp Edgars Bertuks, Andris Jubelis, Artūrs Pauliņš, Sandra Grosberga. Latvijas pieaugušo izlasei visi paredzētie starptautiskie starti ir atcelti, tostarp arī jūlijā sākumā plānotais pirmais Pasaules čempionāts tikai sprinta distancēs.

  Šogad pirmo reizi vairāku dienu sacensībās Latvijas kausā netiks vērtēts kopvērtējums, bet gan katra diena atsevišķi, tādēļ Aronas kausā norisināsies sezonas 1. un 2. Latvijas kausa posms.

  Sacensībām iespējams pieteikties vēl līdz pirmdienas, 29. jūnija, pusnaktij: https://lof.lv/pieteikumi/?act=mans&id=2020042500

Atlikušo zīmju skaits:

0,072501182556152