Ziņas - Atsākas Latvijas rogaininga kauss ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

11.augusts /
Liega, Olga, Zita, Zigita
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Atsākas Latvijas rogaininga kauss

  25.06.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 1 komentārs

  Pēc ļoti aktīvā gada sākuma, kad jau janvārī un februārī norisinājās divi LRK posmi, Latvijas Rogaininga kausā iestājās četru mēnešu pauze. Rogaineri trenējās "attālināti", izmantojot gan Vadātāja piedāvātos, pilnībā bezkontakta, minirogainingus ar Qrenteerings aplikāciju, gan dažādus klubu piedāvātos orientēšanās un rogaininga poligonus. Uzlabojoties Covid-19 situācijai, parādījās cerība, ka pārējie posmi varēs notikt, kā plānots, tomēr valdības pieņemtie noteikumi joprojām ievieš savas izmaiņas.

  Labā ziņa ir, ka nākamais LRK posms Pusnakts rogainings notiks kā plānots, 4. jūlijā, tomēr ir jāapbēdina tos, kas cerēja, ka šīs būs sacensības, kur Eiropas rogaininga čempionātam varēs gatavoties tumsas apstākļos. Šogad starts tiks dots pulksten trijos dienā un finišā būs jāatgriežas līdz 23:00. Sacensību galvenais organizators Valters Kaminskis saka, ka "Viss notiks pa īstam! Apvidum ir sagatavota jauna karte, kalni un lejas, un saulgriežu tuvuma burvība nekur nav pazudusi! Šogad distancē sagaidīsim nevis saullēktu, bet saulrietu." Pirmā reģistrācija noslēdzas šodien, 25.06, vēlā reģistrācija līdz 01.07.

  Tikai nedēļu pēc Pusnakts rogaininga notiks arī nākamais LRK posms - Vivobarefoot rogainings. Šoreiz nu jau tradicionāli vasaras vidū notiekošais piekrastes apvidus rogainings būs Salacgrīvā, 12.07. Distanču plānotāji ziņo, ka uz skraju priežu mežu var cerēt tikai pašā piekrastē, tāpēc plānošanā nevajadzētu paļauties uz tiem pašiem pārvietošanās ātrumiem kā iepriekšējos gados Saulkrastos un Jūrmalā. Tāpat jāņem vērā, ka karti vairākās daļās sadala Salaca un Jaunupe, no kurām neviena nav pārbrienama. Iepriekšējā dienā Salacgrīvā notiek jūras svētki, kas gan būs mierīgāki kā citus gadus, bet tiem, kas rogainingu grib apvienot ar ekskursiju - lieliska iespēja iepazīt Salacgrīvu! Pirmā reģistrācija līdz 30.06, vēlā reģistrācija līdz 9.07.

  Latvijas rogaininga kausa kopvērtējuma rezultāti ir pieejami LRK kopvērtējums. 

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Valters Kaminskis
  Atbilstoši esošajai situācijai PusNAKTS rogainings šogad beigsies pusnaktī.
  Paredzētas 2 laika ieskaites grupas: 8 stundas (starts 15:00, finišs 23:00) un 4 stundas (starts 17:00, finišs 21:00).
  Šogad jauna sacensību karte, sagatavota pamatojoties uz LĢIA informāciju. Latvijas rogaininga kausa (LRK) posms, abas laika ieskaites grupas.
  Reģistrācija līdz 01.jūlijam.
  Tiekamies KOSĀ!

  Iesaku apmeklēt:http://www.rogaining.lv

Atlikušo zīmju skaits:

0,032647132873535