Ziņas - Daugavas kauss pulcē uz sezonas pirmajām LK stafetes sacensībām ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.septembris /
Marianna, Ginters, Guntra
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Daugavas kauss pulcē uz sezonas pirmajām LK stafetes sacensībām

  15.06.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Ar Daugavas kausa stafetēm svētdien Ķeguma pusē tika atklāta 2020. gada Latvijas kausa sezona, kas šogad solās būt garāka kā parasti un beigsies tikai oktobra beigās. 

  Vīru elitē sezonas pirmā uzvara Azimuts OK-Sm BJSS orientieristiem Matīsam Slikšjānim, Artūram Pauliņam un Ilgvaram Caunem, kuri par nepilnu minūti apsteidza Mežmalas/Madona komandu ar Guy Sabo Bar, Alvi Reinsonu un Artjomu Rekuņenko sastāvā. Trešā vieta mājiniekiem Ogre OK/SC (Edgars Ustinovs, Valters Reneslācis, Raivo Kivlenieks), kuri finišēja vairāk kā piecas minūtes aiz līderiem.

  Dāmu konkurencē uzvara Alnis OK-JNSC komandai ar Signi Sirmo, Zani Dzirkali un Ilonu Daģi sastāvā, kamēr sudrabs un bronza attiecīgi Kāpa OK (Magda Cigle, Ieva Rukšāne, Irita Puķīte) un Azimuts OK-Sm BJSS (Laura Savicka, Jana Marta Ivanovska, Liene Brūvele) komandām.

  Daugavas kauss bija arī sezonas pirmais Latvijas stafešu kausa posms. Nākamais posms Ozona čempionāts notiks 8. augustā, bet 6. septembrī trešajā posmā noskaidrosim arī Latvijas čempionus stafetē. Pēdējais posms Cēsu rudens stafetes notiks 20. septembrī.

  Jauniešu un elites grupu rezultāti: http://okarona.lv/…/daugavas_kauss_14.06.2020_rezultati.html

Atlikušo zīmju skaits:

0,052576065063477