Ziņas - Latvijas kausa sezona norisināsies gandrīz bez izmaiņām! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.septembris /
Marianna, Ginters, Guntra
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijas kausa sezona norisināsies gandrīz bez izmaiņām!

  12.06.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Jau šo svētdien, 14. jūnijā, ar Daugava kausa stafetēm tiks atklāta 2020. gada Latvijas kausa sezona orientēšanās sportā. Aizvadīti trīs mēneši bez sacensībām, kas ikvienā sporta veidā ir ilgs periods, taču tas netraucēs aizvadīt pilnvērtīgu Latvijas kausa sezonu, kā arī noskaidrot Latvijas čempionus visās orientēšanās sporta distancēs. 

  Latvijas Orientēšanās federācijas pārstāvis Matīss Ratnieks atzīst, ka aizvadītie trīs mēneši ārkārtas situācijas laikā bijuši darbīgi, organizējot E-LOF treniņus, un arī vasara un rudens būs piesātināti ar sacensībām: "Gatavošanās Latvijas čempionātiem notiek pilnā sparā. Kartes ir uzzīmētas un tagad strādājam pie distanču plānošanas. Lielākā daļa Latvijas kausa pasākumu notiks kā sākotnēji plānots. Orientieristi vienmēr māk pielāgoties mainīgiem apstākļiem, un arī krīzes laikā orientēšanās dzīve ne uz mirkli neapstājās."

  Latvijas kausa sacensību kalendārā ir veiktas izmaiņas, taču kopā paredzēti 16 Latvijas kausa posmi, trīs Latvijas sprinta kausa posmi un četri Latvijas stafešu kausa posmi. Pirmos Latvijas čempionu titulus jau jūlija vidū noskaidrosim Pļavinu pusē, kur norisināsies Latvijas čempionāts garajā distancē. Augusta sākumā sekos Latvijas čempionāts sprintā un sprinta stafetē Valmierā, bet septembra sākumā vidējās distances un stafetes medaļas tiks sadalītas Garezeros, Carnikavas novadā. Septembra vidū Talsos noskaidrosim arī Latvijas čempionus pagarinātajā distancē, bet oktobrī Rēzeknes pusē norisināsies Latvijas čempionāts nakts orientēšanās. Vienīgās sacensības, kas ir atceltas un šogad nenotiks, ir Kāpas trīsdienas, kas pārceltas uz 2021. gadu, un Ozona čempionāts. 

  Šogad pirmo reizi Latvijas kausā tiks vērtētas atsevišķas sacensību dienas, nevis divu vai trīs dienu kopvērtējums, tāpēc ieskaites punktus būs iespējams savākt kopā 11 sacensībās. Jauno Latvijas kausa nolikumu meklē šeit.

  Sezonu sāksim arī ar jaunu mājaslapu https://lk.lof.lv/, kurā turpmāk būs iespējams uzzināt visu aktuālo informāciju par Latvijas kausa sacensībām.

  Tāpat arī šogad Latvijas klubu kausā noskaidrosim labākos orientēšanās klubus. Klubu kausā tiek vērtētas pilnīgi visas Latvijas kausa, Latvijas stafešu kausa un Latvijas sprinta kausa sacensības.
  Sīkāku informāciju meklē šeit.

  Šogad turpināsies Latvijas Orientēšanās federācijas sadarbība ar veikalu tīklu "Maxima Latvija", kas atbalstīs Latvijas kausa un Latvijas skolu orientēšanās kausa norisi. Atbalstītāju vidū arī Latvijas Valsts meži, Pfizer, Suunto, OS Veikals, Digitālā pele, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Sporta federāciju padome un Fonons.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,054234981536865