Ziņas - Latvijas kausa sezona sāksies ar Daugavas kausa stafetēm ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.septembris /
Marianna, Ginters, Guntra
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijas kausa sezona sāksies ar Daugavas kausa stafetēm

  05.06.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Līdz ar ārkārtas situācijas beigām Latvijā pēc 9. jūnija atsāksies dažādu sporta sacensību norise, tostarp arī orientēšanās sportā. 14. jūnijā ar Daugavas kausa stafetēm Ogres pusē atklāsim 2020. gada Latvijas kausa sezonu.

  Sacensību kalendārā ir veiktas izmaiņas, taču kopā paredzēti 16 Latvijas kausa posmi, tostarp arī Latvijas čempionāti, trīs Latvijas sprinta kausa posmi un četri Latvijas stafešu kausa posmi. Vienīgās sacensības, kas ir atceltas un šogad nenotiks, ir Kāpas trīsdienas, kas pārceltas uz 2021. gadu. 

  Šogad pirmo reizi Latvijas kausā tiks vērtētas atsevišķas sacensību dienas, nevis divu vai trīs dienu kopvērtējums, tāpēc ieskaites punktus būs iespējams savākt kopā 11 sacensībās. Jauno Latvijas kausa nolikumu meklē šeit.

  14. jūnijā OK Ogre aicina uz sezonas pirmo Latvijas stafešu kausa posmu “Daugavas kauss”, kas norisināsies Ķegumā. Stafete notiks pilnīgi jaunā kartē un iepriekš sacensībām neizmantotā apvidū. Pieteikšanās atvērta līdz 10. jūnijam. Sīkāku informāciju par sacensībām, kā arī linku uz pieteikšanos meklē šeit.

  Pirmais Latvijas kausa posms "OK Arona kauss" norisināsies jūlija sākumā Madonas pusē, savukārt sprinta kausu augusta sākumā atklāsim ar Latvijas čempionātu sprintā.

Atlikušo zīmju skaits:

0,046020030975342