Ziņas - LOF aicina piedalīties individuālos orientēšanās treniņos ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

6.jūnijs /
Ingrīda, Ardis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • LOF aicina piedalīties individuālos orientēšanās treniņos

  23.03.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 6 komentāri

  Vīrusa Covid-19 dēļ izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā Latvijā ir atcelti visi sporta pasākumi, tostarp arī plānotie Latvijas kausa posmi, orientēšanās seriāli un Latvijas Orientēšanās federācijas rīkotās sacensības. Taču jau sākot ar šo nedēļu aicinām ikvienu piedalīties individuālos orientēšanās treniņos “E-LOF” un brīvi izvēlētā laikā veikt speciāli sagatavotas distances Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē.

  Pagaidām ir precizētas pirmo trīs treniņu norises vietas. Pirmais posms paredzēts jau sākot ar 26. martu Mežaparkā, otrais posms ar 2. aprīli Bumbukalnā, bet trešais posms 9. aprīī Pumpuros. Kontrolpunktu vietās tiks izvietoti QR kodi, kas būs pieejami sākot ar konkrēto ceturtdienu. Atzīmēšanās kontrolpunktos notiks ar Qrenteerings mobilo aplikāciju. Starta laiks paredzēts no ceturtdienas plkst. 8:00 līdz attiecīgās nedēļas sestdienas 23:59.

  Katrā treniņā piedāvāsim trīs dažāda garuma un sarežģītības pakāpes distances, kas būs piemērotas gan pieredzējušiem orientieristiem, gan iesācējiem. Garākajās distancēs būs pieejama arī reljefa karte.

  Distanču kartes izdrukai būs iespējams lejupielādēt mājaslapā www.lof.lv. DALĪBA TRENIŅOS IR BEZ MAKSAS, taču, lai treniņus būtu iespējams rīkot arī turpmāk, aicinām ziedot Latvijas Orientēšanās federācijai savu iespēju robežās!

  Sīkāka informācija par treniņiem un mobilo aplikāciju: https://lof.lv/elof

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Baiba Barkāne
  Atvainojos, tagad pamanīju. Paldies!
  Matīss Ratnieks
  @Baiba punkti pēc katra posma tiek ņemti nost. Lūdzu izlasiet uzmanīgi nolikumu par vārda, uzvārda reģistrāciju. Lai to reģistrētu jāsūta savi komandas dati uz info@olatvija.lv
  Baiba Barkāne
  Vai kontrolpunkti paliks izvietoti pēc sacensību posma beigām? Saprotu, ka pieklājas noņemt, tomēr pašreizējā situācijā labprāt izmantotu iespēju orientēties tuvākā vietā arī ne sacensību režīmā.
  Un vēl - vai iespējams nomainīt Qrenteering automātiski ģenerēto komandas nosaukumu ar vārdu, uzvārdu jau pēc distances veikšanas?
  Jānis Bergs
  Atgriežoties pie Austra ieraksta:
  Twitter.com žurnāliste Elita Veidemane par PVD paziņojumu teica:
  "ko vēl neizdomās?! cik daudz tagad būs tādu, kuri pēc šī varonīgā pvd paziņojuma vnk izmetīs savus mājdzīvniekus?! izskatās, ka kroņgripa iznīcina nevis plaušas, bet smadzenes."
  Manuprāt šeit būtu novelkamas paralēles pvd ar dažu labu institūciju amatpersonām, ka kroņgripa iznīcina nevis plaušas, bet smadzenes.

  Krievu valodā ir forša paruna:
  "Заставь дурака Бога молиться он и лоб разобёт"
  Tulkojums: "Liec muļķim lūgt Dievu, viņš apdauzīs pieri"

  Iesaku apmeklēt:https://twitter.com/elitaveidemane/status/1247413754746281985

  Jānis Bergs
  Austri!
  Uzraksti BEZ TABU sūdzību dēlī vai arī LTV1 4.studijai.
  Austris Krastiņš
  Sveiciens LOF valdei un klubu vadītājiem! Šodien veicot treniņu pie Inčukalna novēroju, ka kartē iezīmētā trijstūra rajonā bija novietotas aptuveni 5 automašīnas. Es ar savu auto biju patālāk. Pēc noskriešanas pamanīju, ka pie tām 5 automašīnām PULCĒJAS divi policijas pārstāvji un mēgina bez individuālajiem aizsarglīdzekļiem izplatīt vīrusu, trenkājot sabraukušos skrējējus.

  Vai kāds no LOF valdes varētu uzaicināt valības pārstāvi un policijas vadības pārstāvi uz ANALĪTISKĀS DOMĀŠANAS semināru un kopīgi analizēt risku nodot vīrusu mežā izklaidus atrodoties 10 cilvēkiem uz 2 kvadrātkilometriem? Un salīdzināt šo risku piemēram ar veikalu apmeklējumiem, sabiedrisko transportu un citām lietām, kuras joprojām notiek pilnā sparā. Varētu arī paskaidrot šiem varas pārstāvjiem, ka 5 auto novietošana dažādos laikos netālu vienu no otras NAV PULCĒŠANĀS, ja cilvēki ierodas dažādos laikos un viens otru vispār nesatiek. Varētu būt vienīgi runa par automašīnu pulcēšanos. Rodas sajūta, ka policisti atrodas nevietā un par manis maksātajiem nodokļiem veic pilnīgi nepareizas darbības.

  Ironiski, ka pēc tam braucot cauri Siguldai novēroju pilnus stāvlaukumus pie veikaliem un dabas takām. Tur nevienu policistu gan nemanīju. Laikam visi bija aizbraukuši ķert orientieristus.

  Savukārt skrējējus aicinu būt gudrākiem un nenovietot automašīnas tik tuvu vienu otram. Ja redzi jau kādu automašīnu, tad novieto savu 100m tālāk. Vietas pietiks un var jau iesildoties arī kādu lieku kilometru paskriet.

  Iesaku apmeklēt:http://thequotes.in/wp-content/uploads/2016/05/Albert-Einstein-Quotes-34.jpg

Atlikušo zīmju skaits:

0,14084792137146