Ziņas - Konkurss "Aktīvākais orientierists 2020" ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

1.novembris /
Ikars
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Konkurss "Aktīvākais orientierists 2020"

  10.03.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 1 komentārs

  Jau pagājušā sezonā daudzus pārsteidza statistika par to, cik reizes gadā cilvēki ir startējuši orientēšanās sacensībās. Līderu iespētais bija tiešām iespaidīgi! Paskatot datus par dažiem iepriekšējiem gadiem, kļūst skaidrs, ka, lai uzvarētu, vajadzēs apmēram 160 startus.

  Šosezon šai neoficiālajai statistikai dosim mazliet oficiālāku statusu un izsludināsim konkursu "Aktīvākais orientierists 2020". Uzvarētājus sumināsim divās kategorijās - "Visvairāk starti orientēšanās sacensībās" un "Apceļo Latviju ar orientēšanos". Ja pirmā kategorija daudz paskaidrojumus neprasa - jo vairāk piedalies, jo augstāk esi reitingā, tad otrā ir jaunums. Alternatīvs nosaukums šai kategorijai varētu būt "seriālu kolekcionārs", jo šeit uzvarēs tas, kurš būs apmeklējis visvairāk dažādus orientēšanās seriālus.  Sīkāka informācija ir pieejama konkursa nolikumā.

  Veiksmi visiem, jo īstā orientēšanās sezona jau sākas pavisam drīz ar pavasara vērienīgākajām sacensībām "Kurzemes pavasaris", kuras, starp citu, pagājušā gada aptaujā ieguva titulu "Labākās LK sacensības 2019".

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Jānis Bergs
  Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais!
  Līdzīgs konkurs bija norisinājies pagājušā gadsimta 80to gadu beigās un arī laikam mazliet 90to gadu sākumā. Diemžēl precīzi neatceros, ja kāds no "Vecajiem bukiem" zina kaut ko vairāk, tad lai šeit papildina ar savu stāstu.
  Tikai toreiz vērtēšanai tika uzskaitīts visās OS sacensībās apmeklēto KP skaits sezonā.
  ---
  Par nosaukumu “Aktīvākais orientierists 2020”
  Manuprāt par aktīvāko orientieristu derētu uzskatīt to, kurš attiecīgā gada sezonā piedalās visās orientēšanās sporta disciplīnās un paveidos, nevis tikai O'skrējienā vien.
  Protams, tas ir tikai mans subjektīvai viedoklis.
  Konkursa rīkotājiem, lai tā būtu viela pārdomām, kā nākamos gados šādu konkursu pilnveidot.
  ---
  Ļoti labi, ka šāds konkurs tiek rīkots un to ir jārīko arī turpmāk, t.i. arī nākamajos gados.

  Iesaku apmeklēt:https://lof.lv/os-zinas-arhivs?id=3255&t=Konkurss-Aktivakais-orientierists-2020

Atlikušo zīmju skaits:

0,15416097640991