Ziņas - Jelgavas telpu orientēšanās kauss ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

1.novembris /
Ikars
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Jelgavas telpu orientēšanās kauss

  18.01.2020

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Jau 1. februārī visi telpu orientēšanās cienītāji tiek aicināti uz Jelgavu, kur varēs izbaudīt labirintus un prāta mežģus, ko piedāvās Jelgavas Telpu Orientēšanās Kausa organizatori. Šis telpu orientēšanās seriāls norisināsies jau otro gadu pēc kārtas. Sacensībām arī šogad būs neierasts formāts, kas spēs aizraut ne tikai telpu orientēšanās iesācējus, bet arī pieredzējušus skrējējus!

  Sacensības notiks piecās kārtās un piecās dažādās ēkās. Pirmie četri posmi tiek dēvēti par kvalifikācijas kārtām, kur dalībnieki cīnīsies par pirmajām divām vietām katrā vecuma grupā un desmit vietām finālā. Pēdējā – LLU būvniecības fakultātes posmā – arī būs šāda iespēja, taču pēc ierastā ievada, norisināsies fināla skrējieni ar kopējo startu, kuros dalībnieki cīnīsies par lielajām balvām.

   

  Sacensību seriāla kalendārs:

  1. februāris – Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija
  8. februāris – Ozolnieku vidusskola
  15. februāris – Zemgales Olimpiskais centrs
  16. februāris – “Vecā Spīdola” Mātera ielā 30
  22. februāris – LLU Vides un būvzinātņu fakultāte


  Par pagājušā gada uzvarētājiem atklātajās grupās kļuva Fricis Spektors un Vilma Alberinga. Pēc sacensībām abi nevairījas arī izteikt savus komentārus un piedzīvotās emocijas.


  Fricis Spektors:
  Jelgavas Telpu Orientēšanās Kauss bija augstā līmenī noorganizētas sacensības ar interesantām distancēm. Man patika sacensību atmosfēra un varēja redzēt, ka ir ieguldīts darbs organizēšanā. Arī balvas labākajiem bija vērtīgas. Ja būs iespēja, nākamgad arī noteikti piedalīšos šajās sacensībās!


  Vilma Alberinga:
  Piedalījos tikai pirmajā un trešajā posmā, un abos posmos distances bija ļoti interesantas, jo bija gan etapi uz kuriem nebija daudz jādomā un varēja skriet, taču bija arī tādi etapi uz kuriem ceļu variantu izdomāt bija sarežģīti. Parasti man ļoti nepatīk masu starti, taču fināla distancē pielietotais izkliedes formāts un “taurenis” bija ļoti interesants, jo katram bija jāorientējas pašam un nebija iespējams tikai skriet kādam pakaļ. Tāpat arī nevienā brīdī, izņemot beigu labirintu, nebija saprotams kurā vietā starp sacensību dalībniekiem atrodos, jo katrs principā skrēja savu distanci. Kopumā bija aizraujoši, man patika.


  Organizatori sola, ka arī šogad telpu orientēšanās entuziastus sagaidīs aizraujošas un tehniski izaicinošas distances. Pie balvām varēs tikt katrā posmā, taču galvenās godalgas tiks izcīnītas
  fināla posmā, fināla skrējienos.


  Vairāk informācijas: http://telpuorientesanas.lv/jelgava/

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,03184700012207