Ziņas - Aizvadīti pirmie Grīziņkalna orientēšanās svētki ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

18.janvāris /
Antis, Antons
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Aizvadīti pirmie Grīziņkalna orientēšanās svētki

  23.12.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  21. decembrī Daugavas stadionā pirmoreiz norisinājās Grīziņkalna orientēšanās svētki, kur dalībniekiem bija iespēja piedalīties telpu orientēšanās un minirogainingā, kā arī SPORTident spēlē un piedzīvojumu aktivitātē. Pasākums kopumā pulcēja teju 300 dalībnieku.

  Telpu orientēšanās garākajā distancē labāko rezultātu uzrādīja Alvis Reinsons, kurš decembra vidū trešo gadu pēc kārtas izcīnīja uzvaru arī Latvijas telpu orientēšanās kausa kopvērtējumā. Otrais Ivars Žagars, bet trešais Uldis Žimants. Savukārt īsajā distancē uzvara Artūram Verzam, kamēr otrā un trešā vieta attiecīgi Mārtiņam Bruņeniekam un Andrejam Grigoļunovičam.

  Minirogainingā pārliecinoša uzvara Guntaram Mankum, kurš stundā un 26 minūtēs spēja savākt 85 punktus. Otrā vieta Valdim Gabrānam, kurš finišu sasniedza nepilnu pusminūti pēc kontrollaika beigām un saņēma 79 punktus, bet trešais Normunds Dārznieks ar 76 punktiem.

  Orientēšanās svētkus rīko Latvijas Orientēšanas federācija. Pasākumu līdzfinansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

  Informācija par pasākumu un visi rezultāti pieejami mājaslapā https://ej.uz/grizinkalns-o

Atlikušo zīmju skaits:

0,10525679588318