Ziņas - Zelta jauniešu balle ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

18.janvāris /
Antis, Antons
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

  • Zelta jauniešu balle

    09.12.2019

    LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

    Orientieristu gada balle jau aizvadīta, taču mūsu jaunieši un juniori Latvijas kausa apbalvojumus par aizvadīto sezonu saņems šo svētdien, 15. decembrī Cēsu 2. pamatskolā.

    Grupās SV12-18 tiks apbalvots labāko sešinieks, SV20 labāko trijnieks, kā arī ātrākie sprintā un stafetēs. Pēc apbalvošanas gaidāmas dažādas aktivitātes un dejas. Ar motivējošu runu ciemos būs ieradies arī kāds īpašs viesis! 

    Drīkst ierasties ne tikai LK laureāti un treneri, bet arī citi viesi, iepriekš piesakoties pie Kaspara Radziņa (kaspars.radzins22@gmail.com) vai Elīnas Krēmeres (kremereelina@gmail.com).

    Tiekamies svētdien Cēsu 2. pamatskolā!

    Laureātu saraksts:

    S12

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Māra Segliņa Alnis OK-JNSC 810.134 12
    2. Grieta Grantskalna Kāpa OK 795.487 12
    3. Ilze Jumiķe Alnis OK-JNSC 789.78 13
    4. Paula Ķirkuma Kāpa OK 774.218 13
    5. Laura Krūmiņa Alnis OK-JNSC 773.855 13
    6. Marta Kalniņa Alūksne-Ape OK 727.677 10

    V12

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Renārs Grasis Ogre OK/SC 809.737 13
    2. Lūkass Siliņš Ogre OK/SC 796.056 12
    3. Rūdolfs Graudiņš Kāpa OK 777.438 10
    4. Roberts Graudiņš Kāpa OK 760.104 10
    5. Niklāvs Dravants Meridiāns-CPSS-Pārgauja 723.775 12
    6. Olivers Plociņš Ogre OK/SC 703.587 12

    S14

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona 818.845 12
    2. Sanda Lapiņa Auseklis IK 803.311 10
    3. Elīze Bremze Ogre OK/SC 752.488 12
    4. Sindija Letīcija Brakmane Alnis OK-JNSC 718.364 9
    5. Daniela Krasovska Sēlijas Mežs OSK 712.552 13
    6. Sabīne Strazdiņa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 696.603 12

    V14

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Dāvis Vintišs Madonas BJSS/OK Arona 812.836 12
    2. Edvards Krūmiņš Alnis OK-JNSC 753.906 10
    3. Emīls Šulcs Ogre OK/SC 752.039 11
    4. Audris Odo Vītoliņš Ogre OK/SC 743.23 9
    5. Roberts Ķirkums Kāpa OK 738.717 13
    6. Uvis Sproģis Alūksne-Ape OK 728.237 12

    S16

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Agnese Jaunmuktāne Azimuts OK-Sm BJSS 800.544 10
    2. Anda Jaunmuktāne Azimuts OK-Sm BJSS 778.914 11
    3. Laura Berķe Auseklis IK 761.786 10
    4. Dina Palsa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 756.146 11
    5. Leonarda Baltiņa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 755.331 12
    6. Līva Cera Auseklis IK 749.313 10

    V16

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Matīss Saulīte Auseklis IK 812.054 9
    2. Austris Kalniņš Alūksne-Ape OK 788.069 11
    3. Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona 778.115 11
    4. Emīls Lazdāns Auseklis IK 762.411 12
    5. Mārcis Jansons Meridiāns-CPSS-Pārgauja 713.616 10
    6. Matīss Timermanis Meridiāns-CPSS-Pārgauja 693.75 10

    S18

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Elza Ķuze Alnis OK-JNSC 816.415 10
    2. Aija Denija Trēziņa ZVOC-VBSS 803.656 11
    3. Kristīne Brunere Meridiāns-CPSS-Pārgauja 776.071 10
    4. Anna Emīlija Suta ZVOC-VBSS 749.421 9
    5. Kristīne Berķe Auseklis IK 681.072 11
    6. Zanda Stabiņa Azimuts OK-Sm BJSS 666.329 9

    V18

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Dāvis Šolmanis Auseklis IK 806.973 10
    2. Andris Svilāns Ogre OK/SC 772.38 12
    3. Nils Ciglis Kāpa OK 762.827 9
    4. Ralfs Jānis Eižvertiņš Alnis OK-JNSC 749.207 9
    5. Kārlis Stradiņš Auseklis IK 744.471 11
    6. Jēkabs Niklāvs Janovs Siguldas Takas 728.378 10

    S20

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Signe Sirmā Alnis OK-JNSC 825.086 10
    2. Vilma Alberinga Burkānciems & Co VSK 796.938 10
    3. Magda Cigle Kāpa OK 777.041 10
    4. Elīza Ozola Auseklis IK 635.22 8
    5. Elīna Skopāne Azimuts OK-Sm BJSS 552.152 9
    6. Laura Elīza Lapiņa Auseklis IK 502.312 8

    V20

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Rihards Krūmiņš Alnis OK-JNSC 810.191 8
    2. Kristaps Bruners Meridiāns-CPSS-Pārgauja 752.947 8
    3. Rihards Knēts Meridiāns-CPSS-Pārgauja 420.099 6

     

    Stafešu kauss:

    S12

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Alnis OK-JNSC 288.459 4
    2. Azimuts OK-Sm BJSS 284.387 4
    3. Ogre OK/SC 246.506 4

    V12

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Ogre OK/SC 291.011 4
    2. Kāpa OK 259.892 4
    3. Auseklis IK 199.501 3

    S14

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 284.405 4
    2. Ozons/RSP 278.135 3
    3. Sēlijas mežs OSK 277.172 4

    V14

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Madonas BJSS/OK Arona 295.065 4
    2. Ogre OK/SC 292.165 4
    3. Auseklis IK 283.307 4

    S16

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Alnis OK-JNSC 243.002 3
    2. Auseklis IK 200 2
    3. Azimuts OK-Sm BJSS 188.43 2

    V16

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Madonas BJSS/OK Arona 300 4
    2. Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS 279.992 3
    3. Alnis OK-JNSC 258.272 4

    S18

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Sēlijas mežs OSK 259.488 3
    2. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 194.107 2
    3. Azimuts OK-Sm BJSS 166.696 2

     

    Sprinta kauss:

    Grupa Vārds Uzvārds Klubs
    S12 Polina Nevedomska Stiga OK
    V12 Renārs Grasis Ogre OK/SC
    S14 Sanda Lapiņa Auseklis IK
    V14 Edvards Zvirgzdiņš Auseklis IK
    S16 Laura Berķe Auseklis IK
    V16 Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona
    S18 Elza Ķuze Alnis OK-JNSC
    V18 Dāvis Šolmanis Auseklis IK





Atlikušo zīmju skaits:

0,028097152709961