Ziņas - Latvijas kausa laureāti 2019 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.septembris /
Marianna, Ginters, Guntra
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

  • Latvijas kausa laureāti 2019

    04.12.2019

    LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

    Aizvadīta vēl viena aizraujoša un sacensībām bagāta Latvijas kausa sezona. 7. decembrī Baložu kultūras namā norisināsies ikgadējā LOF balle, kur sumināsim 2019. gada Latvijas kausa laureātus, atskatīsimies uz spilgtākajiem notikumiem un godināsim izcilākās sporta personības. Jauniešu Latvijas kausa apbalvošana notiks 15. decembrī Cēsīs.

     

     

     

    Tehniskā informācija par balli: 

    Ierašanās no 17:45
    18:15  Atklāšana un uzruna, Dagnis Dubrovskis
    18:15 LK apbalvošana
    19:00 LK sprintā apbalvošana
    19:45 LK stafetē apbalvošana
    20:15 Apbalvošana visām citām nominācijām (mūža ieguldījums utt.)
    20:30 Apbalvošana par izteiksmīgāko priekšnesumu un balle
    23:00 Paldies par piedalīšanos!
     
    Starplaikos - konkursi un klubu priekšnesumi.
    Ierašanās ar groziņiem.

    Ieejas kartes:

    • 10 EUR/pers., piesakoties un samaksājot ar pārskaitījumu līdz 5. decembrim;
    • 15 EUR/pers., piesakoties balles dienā.

    Pieteikties iespējams. aizpildot šo anketu līdz 5. decembra plkst. 12.00.

    Dalības maksu lūdzam pārskaitīt uz Latvijas Orientēšanās federācijas kontu, norādot vārdu, uzvārdu un maksājuma mērķi - LOF balle. 

    LOF rekvizīti:

    LATVIJAS ORIENTĒŠANĀS FEDERĀCIJA

    Reģ.Nr.: 40008021960

    IBAN: LV14RIKO0002013111372

    Luminor Banka

    Adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013, Latvija

    Ja nepieciešams izrakstīt rēķinu, rakstīt uz lof@lof.lv.

    Balles ģērbšanās stils - svinīgs

    2019. gada Latvijas kausa laureāti:

    S21E

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Sandra Grosberga Meridiāns-CPSS-Pārgauja 620 8
    2. Aija Skrastiņa Briksnis SK 590.431 8
    3. Laura Vīķe Kāpa OK 567.978 7
    4. Līga Valdmane ZVOC-VBSS 567.432 8
    5. Irita Puķīte Kāpa OK 550.951 12
    6. Laura Savicka Azimuts OK-Sm BJSS 538.581 9

    V21E

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Artūrs Pauliņš Azimuts OK-Sm BJSS 607.102 7
    2. Jānis Krūmiņš Briksnis SK 603.65 12
    3. Edgars Bertuks Alūksne-Ape OK 577.588 7
    4. Alvis Reinsons Mežmalas/Madona 567.935 10
    5. Valters Reneslācis Ogre OK/SC 556.724 10
    6. Ainārs Drozds Meridiāns-CPSS-Pārgauja 547.051 10

    S12

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Māra Segliņa Alnis OK-JNSC 810.134 12
    2. Grieta Grantskalna Kāpa OK 795.487 12
    3. Ilze Jumiķe Alnis OK-JNSC 789.78 13
    4. Paula Ķirkuma Kāpa OK 774.218 13
    5. Laura Krūmiņa Alnis OK-JNSC 773.855 13
    6. Marta Kalniņa Alūksne-Ape OK 727.677 10

    V12

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Renārs Grasis Ogre OK/SC 809.737 13
    2. Lūkass Siliņš Ogre OK/SC 796.056 12
    3. Rūdolfs Graudiņš Kāpa OK 777.438 10
    4. Roberts Graudiņš Kāpa OK 760.104 10
    5. Niklāvs Dravants Meridiāns-CPSS-Pārgauja 723.775 12
    6. Olivers Plociņš Ogre OK/SC 703.587 12

    S14

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona 818.845 12
    2. Sanda Lapiņa Auseklis IK 803.311 10
    3. Elīze Bremze Ogre OK/SC 752.488 12
    4. Sindija Letīcija Brakmane Alnis OK-JNSC 718.364 9
    5. Daniela Krasovska Sēlijas Mežs OSK 712.552 13
    6. Sabīne Strazdiņa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 696.603 12

    V14

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Dāvis Vintišs Madonas BJSS/OK Arona 812.836 12
    2. Edvards Krūmiņš Alnis OK-JNSC 753.906 10
    3. Emīls Šulcs Ogre OK/SC 752.039 11
    4. Audris Odo Vītoliņš Ogre OK/SC 743.23 9
    5. Roberts Ķirkums Kāpa OK 738.717 13
    6. Uvis Sproģis Alūksne-Ape OK 728.237 12

    S16

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Agnese Jaunmuktāne Azimuts OK-Sm BJSS 800.544 10
    2. Anda Jaunmuktāne Azimuts OK-Sm BJSS 778.914 11
    3. Laura Berķe Auseklis IK 761.786 10
    4. Dina Palsa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 756.146 11
    5. Leonarda Baltiņa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 755.331 12
    6. Līva Cera Auseklis IK 749.313 10

    V16

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Matīss Saulīte Auseklis IK 812.054 9
    2. Austris Kalniņš Alūksne-Ape OK 788.069 11
    3. Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona 778.115 11
    4. Emīls Lazdāns Auseklis IK 762.411 12
    5. Mārcis Jansons Meridiāns-CPSS-Pārgauja 713.616 10
    6. Matīss Timermanis Meridiāns-CPSS-Pārgauja 693.75 10

    S18

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Elza Ķuze Alnis OK-JNSC 816.415 10
    2. Aija Denija Trēziņa ZVOC-VBSS 803.656 11
    3. Kristīne Brunere Meridiāns-CPSS-Pārgauja 776.071 10
    4. Anna Emīlija Suta ZVOC-VBSS 749.421 9
    5. Kristīne Berķe Auseklis IK 681.072 11
    6. Zanda Stabiņa Azimuts OK-Sm BJSS 666.329 9

    V18

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Dāvis Šolmanis Auseklis IK 806.973 10
    2. Andris Svilāns Ogre OK/SC 772.38 12
    3. Nils Ciglis Kāpa OK 762.827 9
    4. Ralfs Jānis Eižvertiņš Alnis OK-JNSC 749.207 9
    5. Kārlis Stradiņš Auseklis IK 744.471 11
    6. Jēkabs Niklāvs Janovs Siguldas Takas 728.378 10

    S20

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Signe Sirmā Alnis OK-JNSC 825.086 10
    2. Vilma Alberinga Burkānciems & Co VSK 796.938 10
    3. Magda Cigle Kāpa OK 777.041 10
    4. Elīza Ozola Auseklis IK 635.22 8
    5. Elīna Skopāne Azimuts OK-Sm BJSS 552.152 9
    6. Laura Elīza Lapiņa Auseklis IK 502.312 8

    V20

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Rihards Krūmiņš Alnis OK-JNSC 810.191 8
    2. Kristaps Bruners Meridiāns-CPSS-Pārgauja 752.947 8
    3. Rihards Knēts Meridiāns-CPSS-Pārgauja 420.099 6

    S21A

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Liene Tamuža Ozons 774.282 10
    2. Līga Meļķerte Saldus OK 728.752 10
    3. Olita Znotiņa Sēlijas Mežs OSK 623.386 7
    4. Ieva Nāgele Kāpa OK 549.578 7
    5. Līva Veļķere Alūksne-Ape OK 500.816 6
    6. Madara Šadrina Kāpa OK 405.357 4

    V21A

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Oskars Seilis Surikati 744.803 9
    2. Juris Karlsons SILVA 685.623 9
    3. Jānis Sapats Alnis OK-JNSC 569.168 7
    4. Jānis Žideļūns Auseklis IK 534.257 6
    5. Gatis Barons Kāpa OK 496.64 6
    6. Māris Zinbergs Siguldas Takas 488.201 9

    S35

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Zanda Abzalone Meridiāns-CPSS-Pārgauja 813.088 9
    2. Ilona Daģe Alnis OK-JNSC 803.173 13
    3. Linda Krūmiņa Briksnis SK 789.701 12
    4. Māra Vilciņa Kāpa OK 691.443 13
    5. Ieva Mauliņa Briksnis SK 661.201 8
    6. Baiba Birzniece Ind. 626.084 10

    V35

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Agris Peipiņš Meridiāns-CPSS-Pārgauja 786.852 11
    2. Salvis Daģis Alnis OK-JNSC 753.481 13
    3. Kārlis Vilciņš Kāpa OK 683.769 12
    4. Atis Krūmiņš Ozons 648.162 9
    5. Andis Janovs Briksnis SK 608.356 8
    6. Uldis Žimants Ozons 593.017 9

    S40

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Zaiga Ozoliņa Kāpa OK 789.153 13
    2. Ieva Godiņa Azimuts OK-Sm BJSS 781.199 11
    3. Lolita Kauķe Briksnis SK 776.003 11
    4. Dace Rība-Baltiņa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 752.183 8
    5. Anita Saulīte Auseklis IK 717.755 12
    6. Elīna Andersone Saldus OK 717.68 10

    V40

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Guntars Mankus Saldus OK 814.272 10
    2. Juris Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 806.745 11
    3. Mārtiņš Vimba Ziemeļkurzeme OK 755.711 9
    4. Kārlis Zvirgzdiņš Auseklis IK 696.889 10
    5. Māris Zeiļuks Azimuts OK-Sm BJSS 688.075 11
    6. Valdis Janovs Siguldas Takas 650.664 10

    S45

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 800.052 8
    2. Aiga Kalniņa Ind. 793.373 10
    3. Jana Lepiksone Auseklis IK 775.087 10
    4. Jolanta Bura Auseklis IK 756.059 12
    5. Ieva Veģere Ozons 748.641 8
    6. Elgita Strazdiņa Purva Bridējs OK 677.509 10

    V45

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Mārtiņš Godiņš Azimuts OK-Sm BJSS 790.112 11
    2. Otārs Putrālis Azimuts OK-Sm BJSS 757.78 10
    3. Andris Strazdiņš Purva Bridējs OK 712.085 10
    4. Raivis Kalniņš Alūksne-Ape OK 703.586 10
    5. Alvis Mats Madonas BJSS/OK Arona 702.534 9
    6. Pēteris Druķis Auseklis IK 697.921 8

    S50

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Līga Virbule Taka TOK 808.935 12
    2. Videga Gaigala Azimuts OK-Sm BJSS 783.332 9
    3. Inta Mihailova Auseklis IK 754.756 8
    4. Gunta Lebedoka KURMIS OK 726.039 10
    5. Vija Šiltere Auseklis IK 718.449 11
    6. Daiga Krēsliņa Alnis OK-JNSC 582.704 6

    V50

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Guntis Arnicāns A2 802.588 10
    2. Sergejs Šadrins Kāpa OK 799.037 13
    3. Andris Meļķerts Saldus OK 777.489 13
    4. Ints Ulmanis Auseklis IK 756.595 11
    5. Māris Vabulnieks Alūksne-Ape OK 745.733 11
    6. Valters Freidenfelds Ziemeļkurzeme OK 715.244 10

    S55

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Baiba Ozola Mona OK 820.572 8
    2. Odeta Turka Taka TOK 779.946 9
    3. Baiba Zariņa Ozons 759.043 12
    4. Silvija Penkule Saldus OK 715.404 11
    5. Riina Laev Auseklis IK 710.606 10
    6. Skaidrīte Otaņķe Taka TOK 696.889 10

    V55

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ēriks Ūdris Meridiāns-CPSS-Pārgauja 817.089 11
    2. Ģirts Zīlišķis Mona OK 795.595 11
    3. Guntis Dude Sprīdītis TSK 784.642 11
    4. Juris Zariņš Mona OK 775.494 10
    5. Ainārs Gailis Auseklis IK 745.282 8
    6. Jānis Putniņš Mežmalas/Madona 734.476 9

    S60

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Velga Buša Mona OK 820 10
    2. Ārija Šinke Kāpa OK 736.607 11
    3. Ilze Tāse Ogre OK/SC 694.522 13
    4. Andra Jansone Ind. 660.027 11
    5. Inese Purgaile SILVA 603.727 8
    6. Tamāra Kosmačeva Kāpa OK 549.51 11

    V60

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Varis Peisenieks Kāpa OK 810.3 12
    2. Harijs Lācars SILVA 807.471 11
    3. Ģirts Mamis Mona OK 789.584 11
    4. Uldis Pekuss Mona OK 752.195 10
    5. Juris Šinke Kāpa OK 738.241 11
    6. Ivars Pucens Mona OK 737.097 12

    S65

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ruta Kukka Kāpa OK 816.628 13
    2. Lauma Žilko Kāpa OK 804.777 11
    3. Rudīte Šterna Sigulda 601.76 12
    4. Ligita Grunde Kāpa OK 591.34 7
    5. Ināra Ģipsle KURMIS OK 363.51 5
    6. Inese Mauliņa Saldus OK 339.879 7

    V65

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ilmārs Limbēns Sigulda 830 12
    2. Uldis Alksnis Meridiāns-CPSS-Pārgauja 768.64 13
    3. Egils Mauliņš Saldus OK 683.834 9
    4. Valērijs Pahomovs Seniors 649.199 7
    5. Ivars Ansviesulis Prizma 579.485 8
    6. Jānis Biezais Azimuts OK-Sm BJSS 479.925 7

    S70

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Māra Plaude DR-KRASTS 773.148 8
    2. Vaira Černiševa Ziemeļkurzeme OK 757.261 13
    3. Silvija Segliņa KURMIS OK 583.418 6

    V70

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ivars Zariņš BAISIE EŽI ODK 830 11
    2. Volli Kukk Kāpa OK 790.248 12
    3. Uldis Alksnis Jēkaba aģentūra 785.387 10

    S75

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Māra Bolšteina Alnis OK-JNSC 830 13
    2. Jūlija Zvirgzde Seniors 489.491 12
    3. Maira Liepa Prizma 306.676 6

    V75

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Pēteris Novikovs Kāpa OK 809.532 13
    2. Juris Zvirgzds Seniors 787.625 13
    3. Vilis Dubrovskis Seniors 739.685 13

    S80

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ilze Bruce Saldus OK 830 9
    2. Velta Zjatkova Alnis OK-JNSC 781.715 13
    3. Aija Andersone Seniors 644.74 9

    V80

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Vadims Černiševs Ziemeļkurzeme OK 693.471 11
    2. Rodrigo Slaviņš Ozons 610 7
    3. Jānis Pommers Taka TOK 534.893 8

    Latvijas stafešu kausa uzvarētāji:

    S21

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Kāpa OK 292.57 4
    2. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 285.915 4
    3. Alnis OK-JNSC 275.23 3

    V21

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Saldus OK 293.613 4
    2. Ogre OK/SC 292.983 4
    3. Alnis OK-JNSC 285.338 3

    S12

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Alnis OK-JNSC 288.459 4
    2. Azimuts OK-Sm BJSS 284.387 4
    3. Ogre OK/SC 246.506 4

    V12

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Ogre OK/SC 291.011 4
    2. Kāpa OK 259.892 4
    3. Auseklis IK 199.501 3

    S14

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 284.405 4
    2. Ozons/RSP 278.135 3
    3. Sēlijas mežs OSK 277.172 4

    V14

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Madonas BJSS/OK Arona 295.065 4
    2. Ogre OK/SC 292.165 4
    3. Auseklis IK 283.307 4

    S16

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Alnis OK-JNSC 243.002 3
    2. Auseklis IK 200 2
    3. Azimuts OK-Sm BJSS 188.43 2

    V16

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Madonas BJSS/OK Arona 300 4
    2. Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS 279.992 3
    3. Alnis OK-JNSC 258.272 4

    S18

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Sēlijas mežs OSK 259.488 3
    2. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 194.107 2
    3. Azimuts OK-Sm BJSS 166.696 2

    S120

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Kāpa OK 300 4
    2. Auseklis IK 255.512 3

    V120

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Purva Bridējs OK 299.953 4
    2. Briksnis SK 295.761 4
    3. Saldus OK 290.777 4

    S145

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Auseklis IK 299.843 4
    2. Taka TOK 288.652 4
    3. Ozons 277.801 3

    V145

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Auseklis IK 299.795 3
    2. Azimuts OK-Sm BJSS 297.942 4
    3. Sprīdītis TSK 295.754 3

    S170

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Saldus OK 300 4
    2. Mona OK 297.758 3
    3. Kurmis OK 187.065 2

    V170

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Kāpa OK 300 4
    2. Mona OK 283.278 3
    3. Kurmis OK 272.655 3

    S195

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Kāpa OK 300 4
    2. Alnis OK-JNSC 200.93 3

    V195

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Kāpa OK 296.645 4
    2. Kurmis OK 291.242 3
    3. Taka TOK 223.499 4

    Latvijas sprinta kausa uzvarētāji:

    SE

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Irita Puķīte Kāpa OK 64 3
    2. Anna Eleonora Freimane Auseklis IK 48 3
    3. Līga Valdmane ZVOC-VBSS 47 2

    VE

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Rihards Krūmiņš Alnis OK-JNSC 53 3
    2. Endijs Titomers Alnis OK-JNSC 49 3
    3. Jānis Tamužs Ozons 47 2

     

    Grupa Vārds Uzvārds Klubs
    S12 Polina Nevedomska Stiga OK
    V12 Renārs Grasis Ogre OK/SC
    S14 Sanda Lapiņa Auseklis IK
    V14 Edvards Zvirgzdiņš Auseklis IK
    S16 Laura Berķe Auseklis IK
    V16 Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona
    S18 Elza Ķuze Alnis OK-JNSC
    V18 Dāvis Šolmanis Auseklis IK
    S21 Liene Tamuža Ozons
    V21 Krišjānis Mežulis Ziemeļkurzeme OK
    S35 Linda Krūmiņa Briksnis SK
    V35 Ivars Žagars Ozons
    S45 Ildze Straume Auseklis IK
    V45 Guntars Mankus Saldus OK
    S55 Odeta Turka Taka TOK
    V55 Varis Peisenieks Kāpa OK
    S65 Gunta Lebedoka Kurmis OK
    V65 Uldis Alksnis Meridiāns/CPSS/Pārgauja
    S75 Aija Andersone Seniors
    V75 Rodrigo Slaviņš Ozons





Atlikušo zīmju skaits:

0,05085301399231