Ziņas - Vilnis Veļķeris saņem valsts apbalvojumu par mūža ieguldījumu orientēšanās sportā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.septembris /
Marianna, Ginters, Guntra
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Vilnis Veļķeris saņem valsts apbalvojumu par mūža ieguldījumu orientēšanās sportā

  20.11.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 3 komentāri

  18. novembrī Rīgas pilī norisinājās valsts augstāko apbalvojumu - Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija. Goda viesu vidū bija arī orientēšanās kluba "Alūksne-Ape" vadītājs Vilnis Veļķeris, kurš iecelts par Atzinības krusta kavalieri.

  Apbalvojumus saņēma kopā 73 izcilas personības. V. Veļķeris, orientēšanās kluba “Alūksne/Ape” vadītājs, Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļas sporta darba organizators, apbalvojumu saņēma par nesavtīgo mūža ieguldījumu orientēšanās sporta attīstībā un popularizēšanā Latvijā. Tāpat apbalvojumus saņēmuši arī citi ar orientēšanās sportu saistīti cilvēki - Baiba Kaškina (Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta struktūrvienības Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV vadītāja - par nozīmīgo ieguldījumu Latvijas kibervides drošības nostiprināšanā un sabiedrības izglītošanā) un Andrejs Millers (VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” Neiroloģijas klīnikas vadītājs, Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes Neiroloģijas un neiroķirurģijas katedras vadītājs, profesors - par augsti profesionālu ieguldījumu iedzīvotāju veselības aprūpē, medicīnas izglītībā un zinātniski pētnieciskajā darbā).

  Sveicam un lepojamies!

  Ar apbalvojamo sarakstu var iepazīties šeit.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Rodrigo Slaviņš
  Sveicu orientēšanās stipro balstu Vilni, IT guru Baibu un daudzu orientieristu sirdsdraugu (tiešā nozīmē) dakteri Andreju Milleru.
  Jānis Bergs
  APSVEICU VILNI!!! Tā turpini tālāk un ne tikai uz priekšu, bet arī uz augšu ;)))

  P.S.
  Arī man ir ar ko lepoties:
  Augsto apbalvojumu sarakstā ir arī mana bijušā audzēkne un Jūrmalas kādreizējā Orientēšanās kluba "Liedags" sabiedriskā aktīviste Baiba Kaškina :)))
  Paulis Bričonoks
  Apsveicu,Vilni,..taču apbalvojumu saņēmēju sarakstā vēl ir ar orientāšanos saistīti godājami cilvēki..

Atlikušo zīmju skaits:

0,051329851150513