Ziņas - Latvijas Kauss rogainingā iziet finiša taisnē! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.septembris /
Marianna, Ginters, Guntra
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijas Kauss rogainingā iziet finiša taisnē!

  25.10.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Klasiskās orientēšanās cienītāji sāk skatīties uz siltāku zemju pusi, orientēšanās ar slēpēm cienītāji var tikai smērēt slēpes un pētīt laika ziņas vai iegādāt biļetes uz ziemeļzemēm. Bet rogaininga sezona vēl ne tuvu nav beigusies. Tomēr LK vidējās distancēs (8-12h) gan ir pēdējais brīdis ievērtēt savas izredzes, jo pēdējais posms - Lapsu rogainings - jau 2. novembrī!

  Ja vīru spēcīgākajā grupā ir izteikts favorīts Zigmunds Bībers, kas jau savācis maksimālo iespējamo punktu skaitu, tad sieviešu grupā godalgotās vietas noteiks starti Lapsu rogainingā. Zigmundu uz pjedestāla augstākā pakāpiena uzvaras gadījumā sasniegt var tikai Alberts Jasāns, kas pēdējā kārtā startē ar Zigmundu vienā komandā. Sievietēm uz pirmo vietu pretendē Ieva Biedrīte, kuru, labi nostartējot, var panākt Madara Apsalone. Vēl konkurencē ir  Anita Liepiņa, kura gan nav redzama dalībnieku sarakstā un visticamāk nepiedalīsies.
   
  Veterānu grupās vīriem uzvara Renāram Skudram un Viesturam Šlosbergam jau ir garantēta, bet sievietēm atkal intriga būs līdz pēdējam brīdim. Uzvara Lapsu rogainingā var atnest pirmo vietu LK kopvērtējumā jebkurai no apmēram 10 tabulas augšpusē atrodamām konkurentēm. Tas gan tikai pie nosacījuma, ja pēdējā brīdī dalībnieku sarakstā neparādās Anita Liepiņa, kam jau ir divi 1000 punktu vērti starti un trešais rezultāts virs 800, visticamāk, nodrošinātu uzvaru. 
   
  Vīru superveterānu grupā kopvērtējumā uzvara būs Jurim Zariņam, otrā vieta Pēterim Zariņam, ja vien viņi neuzvarēs Lapsu rogainingā, kur startē vienā komandā. Uzvara viņiem abiem izlīdzinās ieskaites punktus uz maksimālo 3000 un nodrošinās dalītu 1. vietu. Savukārt sievietēm par kopvērtējuma pjedestālu nāksies krietni pacīnīties Lapsu rogainingā, jo pretendentes ir gana daudz.. Ultraveterānu grupās vīriem viss izšķirsies Lapsu rogainingā, bet sievietēm, visticamāk, uzvara pašreizējai līderei Rutai Kukkai, jo potenciālā konkurente uz uzvaru Gunta Lebedoka nav atrodama Lapsu rogaininga dalībnieku sarakstā. 

Atlikušo zīmju skaits:

0,047716856002808