Ziņas - Jau otro reizi norisināsies Liepājas orientēšanās čempionāts ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

8.jūlijs /
Adele, Antra, Ada
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Jau otro reizi norisināsies Liepājas orientēšanās čempionāts

  03.10.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Nākošās nedēļas nogalē, 12. oktobrī, Latvijas Orientēšanās federācija un orientēšanās klubs “DR-Krasts” aicina aktīvās atpūtas piekritējus, skrējējus un orientieristus uz Liepāju, kur otro reizi notiks Liepājas orientēšanās čempionāts.

  Sacensībām izvēlēts apvidus pie Bernātu atpūtas bāzē “Draudzība”, kur vairākas reizes norisinājušās dažādas Latvijas mēroga sacensības, tostarp arī Latvijas čempionāts orientēšanās sportā. Apvidum raksturīgs detalizēts kāpu reljefs ar priežu mežu un dažāda izmēra purviem. 

  Liepājas orientēšanās čempionātā tiek aicināts piedalīties ikviens aktīvās atpūtas piekritējs, kuram tuva brīva laika pavadīšana pie dabas. Katrs dalībnieks var startēt kādā no vecuma grupām, kā arī atklātajās distancēs. Pašiem mazākajiem ir ieplānota speciāla distance ar marķējumu.

  Sacensību centrā uz vietas tiks nodrošināta bezmaksas instruktora apmācība, kā arī viss vajadzīgais priekš distances veikšanas. 

  Liepājniekiem sacensībās 50% atlaide!

  Tiek apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecuma grupā ar medaļām un balvām, izņemot OPEN grupas, kuras apbalvos ar pārsteiguma balvām. Sieviešu un vīriešu elites grupas uzvarētājus apbalvos ar kausiem.

  Dalībniekiem būs arī pārsteiguma balvas!

  Sacensības organizē Lejaskurzemes tūrisma un orientēšanās klubs „DR-KRASTS” sadarbībā ar Liepājas Sporta pārvaldi un Latvijas Orientēšanās federāciju.

  Plašāka informācija par sacensībām pieejama mājaslapā http://dr-krasts.garm.lv/index.php/en/sacensibas/liepajas-orientesanas-cempionats

Atlikušo zīmju skaits:

0,15889811515808