Ziņas - Jūrmalā aizvadītas Ķemeru orientēšanās spēles ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

28.janvāris /
Spodris, Kārlis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Jūrmalā aizvadītas Ķemeru orientēšanās spēles

  07.08.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  3. augustā kopienas pasākuma “Tikšanās Ķemeros” ietvaros aizvadītas ikgadējās Ķemeru orientēšanās spēles.

  Pasākuma ietvaros ikvienam interesentam bija iespējams piedalīties orientēšanās divcīņā un orientēšanās labirintā. Orientēšanās divcīņa sastāvēja no TempO un foto orientēšanās, savukārt orientēšanās labirintā tika piedāvātas piecas dažāda garuma un sarežģītības pakāpes distances.

  Labirinta grūtākajā distancē uzvaras vīriešu grupā Normundam Orlovam, bet starp sievietēm Rasai Grāvītei. S16 grupā Martai Mandejai, S10 grupā Elīzei Upatniecei, V10 grupā Maksim Čugunovam.

  Orientēšanās divcīņā absolūtajā vērtējumā uzvara Zitai Rukšānei, otrais Nomunds Narvaišs un trešais Atis Rukšāns. Paralimpiskajās grupās labākie savā konkurencē bija Artis Kalnciems, Karīna Ostapenko un Estere Ķere, savukārt atklātajā grupā arī uzvara Zitai Rukšānei. Atklātajā jauniešu grupā labākais bija Miks Kulaks no OK-Arona(Ventspils 6.vidusskola), bet paralimpisko komandu vērtējumā uzvarēja Tukuma biedrības "Līdzvērtība" pirmā komanda.

  Pasākumu organizēja Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) sadarbībā ar LOF taku orientēšanās komisiju, Jūrmalas pilsētas sporta servisa centru un biedrību “OK Ziemeļkurzeme”. Pateicamies Jūrmalas domei par finansiālo atbalstu pasākuma norisē.

  Visi rezultāti pieejami mājaslapā: https://lof.lv/?p=sac&fid=2019080302 

Atlikušo zīmju skaits:

0,048709869384766