Ziņas - Āgenskalnu piepilda orientieristu simti ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.jūlijs /
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Āgenskalnu piepilda orientieristu simti

  06.08.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  4. augustā Uzvaras parkā aizvadīti Āgenskalna orientēšanās svētki, kas pulcēja ap 300 interesentu.

  Pasākuma gaitā visas dienas garumā bija iespējams izmēģināt spēkus piecās dažāda garuma un sarežģītības pakāpes orientēšanās labirinta distancēs, mini rogainingā, foto orientēšanās, “Sporto Rīga” speciālistu vadītās stafetēs, kā arī virvju trasēs un īpašos precizitātes uzdevumos pašiem mazākajiem dalībniekiem.

  Minirogainingā 28 komandu konkurencē uzvara komandai “Policija”, bet foto orientēšanās labākais rezultāts komandai “Skolotājas noslēpums”.

  Orientēšanās labirintā garāko distanci ar 18 kontrolpunktiem visātrāk veica Valters Āboliņš, par sekundi apsteidzot dalītas otrās vietas ieguvējus Ēriku Lebedoku un Ati Lešinski. Nedaudz īsākā distancē ar 11 punktiem uzvara Edijam Šmitam, kurš bija labākais arī 10 punktu distancē. Distanci ar deviņiem punktiem visātrāk veica Mārtiņš Markovs, bet pašā īsākajā distancē ar astoņiem punktiem labākais Mārtiņš Vaicekauvskis.

  Orientēšanās svētkus organizēja Latvijas Orientēšanās federācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu. Īpašs paldies arī sadarbības partneriem “Sporto Rīga”, Āgenskalna apkaimes biedrībai, Āgenskalna tirgum, Dzelzceļa muzejam, veikalam “Gandrs” un RAID.lv.

  Visi rezultāti un kartes pieejami mājaslapā https://lof.lv/?p=sac&fid=2019080400 

Atlikušo zīmju skaits:

0,045168161392212