Ziņas - Nepalaid garām Ķemeru orientēšanās spēles! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

5.jūlijs /
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Nepalaid garām Ķemeru orientēšanās spēles!

  22.07.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 6 komentāri

  3. augustā kopienas pasākuma “Tikšanās Ķemeros” ietvaros norisināsies ikgadējās Ķemeru orientēšanās spēles.

  Ikvienam interesentam būs iespējams piedalīties orientēšanās divcīņā, kā arī sacensties orientēšanās labirintā. Divcīņa sastāvēs no TempO un foto orientēšanās, kur punkti no abām distancēm tiks skaitīti kopā un balvas saņems trīs labākie dalībnieki katrā grupā. Orientēšanās labirintā tiks piedāvātas piecas dažāda garuma un sarežģītības pakāpes distances, bet balvas saņems trīs labākie katrā vecuma grupā visgrūtākajā distancē.

  Pasākuma programma 3.  augustā:

  Iesācējiem - No plkst. 10:30 līdz plkst. 13:45 sacensību centrā būs iekārtots mācību poligons, kurā pirms došanās distancē iesācējiem būs iespēja pavingrināties pieredzējuša orientierista vadībā.  

  No plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 darbosies O-Labirinta distances sektors. Katrs dalībnieks sev brīvi izvēlas startēšanas laiku.

  No plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00 atvērts starts orientēšanās divcīņas (Foto-O Temp-O) sacensībās. Katrs dalībnieks sev brīvi izvēlas startēšanas laiku.

  Ap plkst. 15:00 apbalvošana 

  Pasākuma norises vieta atradīsies Jaunā parka ziemeļu daļā. Karte: https://manakarte.kartes.lv/karte/?key=MK_16

  Pasākumu rīko Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) sadarbība ar LOF taku orientēšanās komisiju, Jūrmalas pilsētas sporta servisa centru un biedrību “OK Ziemeļkurzeme”. Pasākumu finansē Jūrmalas pilsētas dome un dalība tajā ir BEZ MAKSAS.

  Pieteikties dalībai sacensībās būs iespējams uz vietas pasākuma dienā, taču ir vēlams iepriekš līdz 30. jūlijam aizpildīt pieteikuma veidlapu un nosūtīt uz e-pastu orient.navigator@gmail.com. Veidlapa pieejama šeit: https://okzk.lv/taku-o/  

  Plašāka informācija par Ķemeru spēlēm pieejama šeit: https://ej.uz/kemerii  

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos

Atlikušo zīmju skaits:

0,049526929855347