Ziņas - Sacensību "Dzintaru Trīsdienas" debija jau šogad! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

29.janvāris /
Valērijs, Aivars
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Sacensību "Dzintaru Trīsdienas" debija jau šogad!

  05.06.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Varbūt daudzi orientēšanās sacensību dalībnieki ir pamanījuši skrējējus balti oranžos neilonos, reklamējot "Dzintaru Trīsdienas". Tas mirklis ir pienācis un šīs sacensības aizvedīs visu vecumu orientieristus uz Baldones mežiem, šī gada 9. - 11. augustā. 

  Četri entuziastiski un darboties griboši jaunieši - Ralfs Jānis Eižvertiņš, Kārlis Stradiņš, Rihards Krūmiņš un Māris Heinols - ir sagatavojušies visu orientieristu saimi iepazīstināt ar vienreizēju orientēšanās piedzīvojumu! Trīs dienu laikā skrējēji iepazīs Baldones apkārtnes mežus, veicot garo, vidējo distanci un Latvijā vēl nebijušas orientēšanās draudzības stafetes. Šajās stafetēs komandu sastāvu nenoteiks paši dalībnieki, bet gan organizatori, balstoties uz iepriekšējo dienu rezultātiem. Galvenais princips: dalībnieki tiks sadalīti atbilstoši spējām, lai komandas būtu vienlīdzīgas.   

  Katra sacensību diena norisināsies atšķirīgā vietā, aptuveni 5 līdz 15 km attālumā no Baldones.  

  • 1. diena - pārsvarā dažāda vecuma priežu mežs, skrienamība no izcilas līdz vidējai, vietām jaunaudzes, vidējas formas reljefs, citviet ar stāvām nogāzēm, kā arī dažāda lieluma purvi. 
  • 2. diena - pamatā skujkoku mežs ar pamežu, skrienamība no labas līdz vidējai, dažāda vecuma un izmēra izcirtumi.
  • 3. diena - galvenokārt skujoku mežs ar dažādu caurejamību, divi ļoti izteikti pauguri mijas ar vidēja izmēra reljefa formām, purviem, dažāda izmēra grāvjiem, ir regulārs ceļu un stigu tīkls. 

   

  Vairāk informācijas var meklēt sacensību mājaslapā: http://dzintaru3dienas.lv/#/ 

   

  Visi četri organizatori no visas sirds gaida ikvienu, lai kopā veidotu draudzīgu atmosfēru un brīvā dabā sportiski pavadītu laiku neaizmirstamajās Dzintaru Trīsdienās 2019!

   

  Pasteidzies! Lētākā pieteikšanās beidzas jau 10. jūlijā!  

  Pieteikšanās: https://lof.lv/pieteikumi/?act=mans&id=2019080900 

  Sacensību facebook lapa: https://www.facebook.com/dzintaru3dienas  

   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,031761169433594