Ziņas - Valsts čempioni sprintā šogad tiks kronēti Limbažos ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

16.oktobris /
Daiga, Dinija
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Valsts čempioni sprintā šogad tiks kronēti Limbažos

  21.05.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  1. jūnijā Limbažos norisināsies 2019. gada Latvijas čempionāts orientēšanās sprintā, kas reizē būs arī trešais un šīs sezonas noslēdzošais Latvijas sprinta kausa posms, savukārt 2. jūnijā tiks sadalītas medaļas sprinta stafetē.

  Pagājušā gada jūlijā Limbaži pulcēja pasaules orientēšanās eliti uz atlases sacensībām pirms Pasaules čempionāta, kas norisinājās Rīgā un Siguldā. Šogad uz starta Latvijas čempionātā stāsies vairāk nekā 600 dalībnieku no visiem Latvijas novadiem, sacenšoties par godalgām dažādās vecuma grupās.

  Sacensībās laipni gaidīts ikviens orientierists un orientēšanās skrējiena interesents. Dalībnieki varēs startēt sev atbilstošā vecuma un sportiskās sagatavotības grupā, jo organizatori ir parūpējušies par dažādas sarežģītības un grūtības pakāpes distancēm.  Pieteikšanās internetā atvērta līdz 27. maijam, bet lētā pieteikšanās iespējama vēl līdz 21. maija pusnaktij.

  Latvijas čempionāts orientēšanās sportā ir Latvijas Orientēšanās federācijas organizētu orientēšanās sacensību sērija, kurā tiek noskaidroti Latvijas čempioni vairākās orientēšanās sporta disciplīnās. Pēdējos gados notiek atsevišķs čempionāts garajā distancē un sprintā (vasaras sākumā) un vidējā distancē un stafetē (vasaras beigās), kā arī atsevišķs čempionāts orientēšanās maratona distancē (rudenī) un nakts orientēšanās sportā (septembra beigās). Latvijas čempioni katrā no veidiem tiek noskaidroti daudzās vecuma grupās, tostarp arī vīriešu un sieviešu elites grupās. Latvijas čempionāti ir arī Latvijas kausa izcīņas posmi (attiecīgi klasiskajā orientēšanās sportā, sprintā vai stafetēs).

  Sacensības rīko Latvijas Orientēšanās federācija, SIA “O! Latvija” un OK ZVOC ar Limbažu novada domes atbalstu. Vairāk informācijas, kā arī pieteikšanās mājaslapā http://lc.lof.lv/

  Sacensību programma:

  1. jūnijs:

  No plkst. 12:00 dalībnieku reģistrācija sacensību centrā Limbažu pilsētas stadionā

  12:30 Sacensību atklāšana

  13:00 Starts dalībniekiem sprinta distancē

  15:00 Apbalvošana

  Līdz 15:30 vārdisko pieteikumu iesniegšana sprinta stafetei

  1. jūnijs:

  no 10:00 - reģistrācija sacensību centrā Limbažu pilsētas stadionā

  10:45 - stafetes maiņas demonstrācija

  11:00 - starts stafešu sacensībām

  ap 13:30 – Latvijas čempionāta uzvarētāju apbalvošana

Atlikušo zīmju skaits:

0,038064002990723