Ziņas - Orientēšanās klubs Ozons aicina uz sacensībām! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

8.jūlijs /
Adele, Antra, Ada
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Orientēšanās klubs Ozons aicina uz sacensībām!

  11.05.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Arī šogad visi orientieristi, kuri izbauda kārtīgus meža sporta izaicinājumus, ir aicināti uz mūsu kluba rīkotajām Latvijas kausa sacensībām - Rīgas čempionātu individuālās distancēs 18.maijā un Ozona čempionātu stafetēs 19.maijā.

  Ozona kluba biedriem allaž patīk piedalīties sacensībās, kas notiek jaunā vai sen aizmirstā apvidū, kā arī tapt pārsteigtiem ar patīkamiem jaunumiem plānošanā un distanču organizācijā.

  Tādēļ arī mēs paši esam centušies sarūpēt ko unikālu un neredzētu — gluži kā zaļā vārna, kuru esam izvēlējušies par sacensību simbolu.

  Individuālajās distancēs būs, iespējams, pēdējā iespēja orientēšanās sacensībās izmantot pie Vangažiem esošo Meža miera orientēšanās apvidu, kas aptver plašus priežu silus, bērzu birzis, dažādu vecumu izcirtumus un piedāvā Rīgas apkārtnei vērā ņemamu reljefu, kas pārbaudīs dalībnieku fizisko gatavību. Jau drīzumā šajā apvidū tiks īstenots Rail Baltica projekts, kas ar dzelzceļa līniju pāršķels šo Leonīda Malankova no jauna uzzīmēto karti uz pusēm. Uzdevumu plānot distances uzņēmies viens no mūsu elites sportistiem — Dāvis Dišlers, kurš pieredzi krājis piedaloties augstākā līmeņa sacensībās daudzās pasaules valstīs. Tā būs viņa debija šajā ampluā.

  Stafetēs galvenajā lomā ir apvidus - Egļupes ciematam pieguļošais mežs ir unikāls vismaz Baltijas mērogā - bijušās šūnakmens raktuves pārvērtušās par zaļu “ellīti”, kas pārpildīta ar dažāda veida mikroobjektiem. Šajā apvidū veiksmīgs būs tas orientierists, kurš spēs saglabāt vēsu prātu un veltīt laiku kartes interpretēšanai. Tāpat kā pērn, arī šogad pēdējais etaps paredzēts īsāks, lai ļautu komandām pārdomāt savu taktiku. Distances Gunāra Dukštes kartē gatavo PČ sprinta plānotājs Jānis Tamužs.

  Starp individuālās distances dalībniekiem atrodami arī vairāki bijušie un esošie izlases orientieristi — Mārtiņš Sirmais, Jānis Krūmiņš, Sandra Grosberga un Irita Puķīte, — kas sniegs lielisku iespēju arī pārējiem sacensību dalībniekiem iemācīties ko vairāk, pirms apbalvošanas apmeklējot orientēšanās meistarklasi, kurā elites grupu uzvarētāji iepazīstinās ar savu veikumu distancē un skaidros, ko varēja izdarīt vēl labāk.

   

   

  Ar lielāko prieku gaidīsim jūs mūsu sacensībās!

  Pieteikšanās termiņš sacensībām ir pirmdienas, 13.maija, pusnakts.

  Sacensības rīko orientēšanās klubs “Ozons”, biedrība “SK Mežaparks” un Latvijas Orientēšanās federācija. Galvenais atbalstītājs - Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Sacensības atbalsta arī Green cola un Mint print.

  Plašāka informācija par sacensībām, kā arī pieteikšanās atrodama Latvijas Orientēšanās federācijas mājaslapā LOF.LV, kā arī Orientēšanās kluba “Ozons” mājaslapā ozonsok.lv.

  Sacensību direktore - Aiva Jakovela, 26315137, aiva.jakovela@gmail.com

  https://www.youtube.com/watch?v=57owDjAqrAo&feature=youtu.be 

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,11342906951904