Ziņas - Latvijas čempioni garajā distancē tiks noskaidroti Smiltenes pusē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.jūlijs /
Indriķis, Ints, Namejs
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijas čempioni garajā distancē tiks noskaidroti Smiltenes pusē

  02.05.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  11. maijā Kapusilā, Smiltenes novadā tiks sadalīti 2019. gada Latvijas čempionu tituli orientēšanās sporta garajā jeb klasiskajā distancē. Sacensības pulcēs ap 600 dalībnieku gan no Latvijas, gan tuvākajām kaimiņvalstīm. 

  Latvijas čempionāts garajā distancē būs 2019. gada pirmais vasaras sezonas čempionāts. Godalgas sprintā un sprinta stafetē tiks sadalītas jūnija sākumā, bet vidējā distance, stafete, maratons un nakts orientēšanās čempionāti norisināsies rudenī.

  Čempionāts notiks līdz šim sacensībās neizmantotā apvidū ar ierobežotu mežizstrādi. Sacensību norisei izvēlēta Vidzemes augstienes ziemeļdaļas Mežoles pauguraines daļa, kas ir nozīmīga boreālo (ziemeļu) un purvaino mežu, kā arī dažāda tipa purvu izplatības vieta. Mežoles paugurainē izveidojušās savdabīgas un sarežģītas reljefa formas. Dominē egļu mežs ar vidēji labu skrienamību, ir ļoti maz atklātu vietu un izcirtumu.

  Pirms gada Kamparkalnā, Talsu pusē Latvijas čempionu titulus spēcīgākajās elites grupās izcīnīja Sandra Grosberga (CPSS/Meridiāns/Pārgauja) un Andris Jubelis (Mežmalas/Madona), kuri arī šogad būs uz starta Kapusilā. Elites sportistiem Latvijas čempionāts garajā distancē būs šī gada pirmās atlases sacensības, kur tiks noskaidrots Latvijas izlases sastāvs startiem Baltijas čempionātā maija beigās.

  Dienu vēlāk, 12. maijā, ikviens aicināts izmēģināt spēkus vidējā distancē, kas notiks Latvijas kausa posma “Mazā balva” ietvaros tajā pašā apvidū.  

  Sacensību programma:

  Sestdiena, 11. maijs

  Sacensību centrs – Avoti, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads (Shēma)

  No 12:00 reģistrācija

  12:30 sacensību atklāšana

  13:00 starts garajā distancē

  Ap 16:30 apbalvošana

   

  Svētdiena, 12. maijs

  Latvijas kausa posms “Mazā balva”. Sīkāka informācija: https://lof.lv/?p=sac&fid=2019051200

   

  Sacensību nolikums, reģistrācija un cita aktuālā informācija pieejama mājaslapā http://lc.lof.lv/latvijas-2019-gada-cempionats-garaja-distance/

Atlikušo zīmju skaits:

0,047226190567017