Ziņas - OK Kāpa un Ozons uzvar Daugavas kausa stafetēs ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.novembris /
Undīne, Leopolds, Unda
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • OK Kāpa un Ozons uzvar Daugavas kausa stafetēs

  29.04.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  27. aprīlī Dubkalnu karjerā, Ogres Zilajos kalnos aizvadītas sezonas pirmais Latvijas stafešu kausa posms Daugavas kauss. Dāmu elitē pirmā uzvara šosezon OK Kāpas orientieristēm Magdai Ciglei, Ievai Nāgelei un Ievai Rukšānei, bet vīru konkurencē Ozona komandai ar Dāvi Dišleru, Kalvi Brūnu un Jāni Tamužu sastāvā.

  Sacensības pulcēja vairāk kā 300 dalībnieku, un uz starta stājās kopā 108 komandas. Karstais laiks un kalnainais apvidus bija īsts pārbaudījums ikviena dalībnieka fiziskajai sagatavotībai, taču distancēs netrūka arī tehnisko izaicinājumu, un kļūdas pieļāva daudzi, tostarp arī elites grupu skrējēji.

  Dāmu konkurencē Kāpas komanda ieņēma līderpozīciju jau pēc pirmā etapa finiša, kur līderpozīciju ieņēma M. Cigle. I. Nāgelei labākais laiks otrajā etapā, kas komandai nodrošināja gandrīz astoņu minūšu pārsvaru pār tuvākajām sekotājām, ko I. Rukšāne noturēja noslēdzošajā etapā. Otrā vieta Azimuta komandai, kura pēc Lauras Savickas un Janas Martas Ivanovskas veiktajiem pirmajiem diviem etapiem atradās ceturtajā vietā, taču L. Brūvelei pēdējā etapā labākais laiks starp visām dalībniecēm. Trešajā vietā šoreiz finišēja OK Meridiāns komanda ar Viedu Lūsu, Elīnu Krēmeri un Kristīni Bertuku sastāvā, visām komandas dalībniecēm pieļaujot kļūdas.

  Vīru konkurencē Ozona komanda pēc pirmā etapa ierindojās trešajā vietā, Dāvim Dišleram finišējot vairāk kā divas minūtes aiz OK Saldus Ata Rešķa, tomēr jau otrajā etapā K. Brūns Ozona komandu izvirzīja līderpozīcijā, ko J. Tamužs trešajā etapā palielināja līdz septiņām minūtēm. Otrā vieta Saldus komandai, kur kopā ar A. Rešķi startēja Viktos Mateičs un Uldis Brucis, bet trešā vieta Ausekļa otrajai komandai ar Andri Gaili, Daniilu Ozoliņu un Zigmāru Gaili sastāvā.

  Visi rezultāti pieejami šeit.

  Otrais Latvijas stafešu kausa posms notiks 19. maijā, kad tiks aizvadītas Ozona stafetes.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,035428047180176