Ziņas - Rīgas kausus 2019 būs iespējams vērot tiešraidē kanālā Best4Sport ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

14.decembris /
Gaisma, Auseklis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Rīgas kausus 2019 būs iespējams vērot tiešraidē kanālā Best4Sport

  11.04.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  13. un 14. aprīlī Latvijas kausa otrais posms orientieristus no Latvijas un ārvalstīm pulcēs Makteniekos, kur norisināsies "Rīgas kausi 2019". Organizatori šogad sacensības cels vēl augstākā kvalitātē, abās sacensību dienās nodrošinot tiešraidi Lattelecom televīzijā, kanālā Best4Sport TV. 

  Rīgas kausi pēdējos gados ir vienas no dalībnieku skaita ziņā kuplāk apmeklētajām orientēšanās sacensībām. Šogad uz starta stāsies gandrīz 900 orientieristi no 13 valstīm. Arī šogad organizatori piedāvās augstākās klases sacensību servisu lielo ekrānu uz vietas arēnā, GPS sekošanu elites grupās, profesionālu komentēšanu, kā arī pirmoreiz sacensības tiks tiešraidē translētas Lattelecom televīzijā, kanālā Best4Sport TV. Sacensību tiešraide sestdien paredzēta no plkst. 14:00 līdz 16:30, bet svētdien no plkst. 11:00 līdz 14:00. 

  Labākie sportisti elites grupās sadalīs 2100 eiro lielu balvu fondu, ko pasniedz Biedrība SAA "Magnēts", un tas arī šogad piesaistījis virkni spēcīgu orientieristu no Latvijas no ārvalstīm. Dāmu konkurencē uz starta stāsies visas šobrīd labākās orientieristes Latvijā, tostarp pagājušā gada Rīgas kausu uzvarētāja Sandra Grosberga, Inga Dambe, Laura Vīķe, Līga Valdmane, Irita Puķīte un citas. Vīru konkurencē uz starta neredzēsim pagājušā gada uzvarētāju igauni Timo Sildu, taču par uzvaru cīnīsies viņa brālis Lauri Silds, kā arī Latvijas sportisti Uldis Upītis, Andris Jubelis, Jānis Krūmiņš, Edgars Bertuks un citi. 

  Sacensību nolikums un cita informācija mājaslapā www.magnets.lv 





Atlikušo zīmju skaits:

0,04425311088562