Ziņas - Latvijas skolu orientēšanās kauss 2019 skolēnus pulcēs Mežaparkā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

19.jūlijs /
Jautrīte, Kamila, Digna
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijas skolu orientēšanās kauss 2019 skolēnus pulcēs Mežaparkā

  07.02.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Latvijas Orientēšanās federācija ceturto gadu pēc kārtas aicina skolas no visas Latvijas piedalīties “Latvijas skolu orientēšanās kausā 2019”.

  Sacensības 10. aprīlī norisināsies Mežaparkā. Sacensības sāksies ar kvalifikāciju, kurā startēs visi pieteiktie dalībnieki. Pēc tam labākie katrā vecuma grupā startēs pusfinālā un pēc tam finālā.

  Lai sacensībās piedalītos, jābūt skolas komandai, kuras sastāvā startē vismaz trīs dalībnieki, tostarp viena meitene, taču dalībnieku skaits no skolas nav ierobežots. Skolēni sacentīsies piecās dažādās vecuma grupās, kā arī skolu kopvērtējumā, kur vērtē katras skolas trīs labāko kvalifikācijas skrējienu punktu summas (uzvarētājs katrā grupā saņem 1000 punktus).

  Skolu kopvērtējumā 1. – 3. vietas ieguvēji saņem kausus. Labākajai skolai galvenā balva no SPORTident (elektroniskās atzīmēšanās skolu komplekts 1900EUR vērtībā) un sponsoru balvas. Otrās un trešās vietas ieguvēji skolu ieskaitē saņems orientēšanās sporta inventāru no „SUUNTO” un sponsoru balvas. Katras vecuma grupas 1. – 3. vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar medaļām un sponsoru balvām.

  Pagājušajā gadā sacensības pulcēja 800 skolēnus no 90 Latvijas skolām. 2016. gadā uzvaru skolu kopvērtējumā izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, bet 2017. un 2018. gadā labākās skolas tituls Siguldas Valsts ģimnāzijai.

  Dalība sacensībās ir bez maksas. Komandu piesaka skola (novadu un pilsētu vispārizglītojošās skolas, kā arī profesionālās vidusskolas), reģistrējoties līdz 5. aprīļa plkst. 23:59 tiešsaistē: http://skolukauss.lof.lv/pieteikumi/

  Plašāka informācija un sacensību nolikums pieejams šeit.

Atlikušo zīmju skaits:

0,027721166610718