Ziņas - Pēdējais telpu orientēšanās posms Jelgavā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

19.jūlijs /
Jautrīte, Kamila, Digna
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Pēdējais telpu orientēšanās posms Jelgavā

  29.01.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Šajā nedēļas nogalē norisināsies trešās un noslēdzošās sacensības Jelgavas telpu orientēšanās kausā. Skrējēji tiek laipni gaidīti Ozolnieku vidusskolas telpās, lai ne tikai risinātu organizatoru izplānoto distanču mežģus, bet arī atbalstītu orientieristus finālsacensībās un interesanti pavadītu laiku

  Sestdien, 2. februārī Ozolniekos, Jelgavas ielā 35, būs noslēdzošā iespēja piedalīties ļoti īpašā telpu orientēšanās kausa kārtā, jo tikai retu reizi ir iespēja pieredzēt pusfināla un fināla posmus ar masu startu!

  Startēt varēs pilnīgi ikviens orientierists sev izvēlētā laikā no plkst. 11:00 līdz 13:00, vēlams iepriekš piesakoties, izmantojot LOF pieteikumu sistēmu (https://lof.lv/pieteikumi/) līdz ceturtdienas (31. janvāra) plkst. 12:00.

   

  Taču visi skrējēji ir aicināti palikt Ozolnieku vidusskolā arī pēc abu distanču veikšanas, jo norisināsies pusfināls (piedalās 12 labākie dalībnieki no kvalifikācijas kārtām) un fināla posms (6 ātrākie pusfināla orientieristi). Gaidāms masu starts katrai grupai atsevišķi, distancēs tiks pielietota izkliede un plānota tā, lai būtu interesanti arī skatītājiem!

   

  Vairāk informācijas: http://telpuorientesanas.lv/jelgava/

   

  Noteikti jāpiemin, ka grupas uzvarētāju trijnieks iegūs ļoti vērtīgas balvas no sacensību atbalstītājiem:

   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,029104948043823