Ziņas - Latvijas kausa laureāti 2018 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Judīte, Guna
10.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

  • Latvijas kausa laureāti 2018

    04.12.2018

    LOF sabiedrisko attiecību daļa | 1 komentārs

    2018. gada sezona jau ir aiz muguras, taču Latvijas orientēšanās sporta saimei tā paliks atmiņā uz ilgu laiku. 8. decembrī sumināsim gan šī gada Latvijas kausa laureātus, gan arī atskatīsimies uz spilgtākajiem notikumiem un godināsim izcilākās sporta personības. 

    Jauniešu grupu apbalvošana 25. novembrī norisinājās Siguldas sporta skolā, bet pieaugušo Latvijas kausa apbalvošana 8. decembrī notiks Reiņa trasē, Krimuldas pagastā. Sākot no 10:00 paredzēts LOF stratēģiskās plānošanas seminārs, bet no 18:00 Latvijas kausa apbalvošana. Pieteikšanās ballei iespējama līdz 6. decembrim, aizpildot šo anketu.

    Paralēli Latvijas kausam arī šogad norisinājās Klubu kauss, kurā tiek vērtēti visu Latvijas kausa sacensību rezultāti, un kopā tiek skaitīti desmit katra kluba labāko dalībnieku rezultāti. Uzvara 2018. gada Klubu kausā "Auseklim IK", otrā vieta "Alnim OK-JNSC", bet trešie "Meridiāns-CPSS-Pārgauja" orientieristi. Visi Klubu kausa rezultāti pieejami šeit.

    2018. gada Latvijas kausa laureāti:

    S21E

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Sandra Grosberga Meridiāns-CPSS-Pārgauja 620 6
    2. Līga Valdmane ZVOC-VBSS 598.948 7
    3. Laura Vīķe Kāpa OK 581.153 7
    4. Irita Puķīte Kāpa OK 568.994 8
    5. Kristīne Bertuka Meridiāns-CPSS-Pārgauja 563.566 10
    6. Laura Savicka Azimuts OK-Sm BJSS 542.348 12

    V21E

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Edgars Bertuks Alūksne-Ape OK 604.811 7
    2. Artūrs Pauliņš Azimuts OK-Sm BJSS 602.529 7
    3. Andris Jubelis Mežmalas/Madona 592.232 6
    4. Jānis Krūmiņš Briksnis SK 583.914 8
    5. Uldis Upītis Kāpa OK 559.199 7
    6. Ainārs Drozds Meridiāns-CPSS-Pārgauja 558.237 13

    S12

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Patrīcija Valaine Ogre OK/SC 784.203 15
    2. Paula Ķirkuma Kāpa OK 775.89 15
    3. Marta Kalniņa Alūksne-Ape OK 773.633 14
    4. Marta Marija Birzkope Kāpa OK 767.074 13
    5. Grieta Grantskalna Kāpa OK 750.692 13
    6. Elīza Atslēga ZVOC-VBSS 727.204 12

    V12

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Emīls Šulcs Ogre OK/SC 808.779 12
    2. Uvis Šolmanis Auseklis IK 803.042 15
    3. Gustavs Plonis Alnis OK-JNSC 780.896 15
    4. Mārtiņš Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 776.587 12
    5. Ritvars Ļepeškins Madonas BJSS/OK Arona 773.213 14
    6. Rūdolfs Graudiņš Kāpa OK 767.595 11

    S14

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Agnese Jaunmuktāne Azimuts OK-Sm BJSS 827.464 13
    2. Laura Berķe Auseklis IK 782.439 13
    3. Leonarda Baltiņa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 758.721 15
    4. Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona 756.94 14
    5. Anda Jaunmuktāne Azimuts OK-Sm BJSS 753.474 14
    6. Sanda Lapiņa Auseklis IK 656.833 11

    V14

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Emīls Lazdāns Auseklis IK 828.911 14
    2. Gustavs Staņa Auseklis IK 807.355 12
    3. Dāvis Vintišs Madonas BJSS/OK Arona 785.174 13
    4. Jēkabs Segliņš Alnis OK-JNSC 735.764 13
    5. Uvis Sproģis Alūksne-Ape OK 733.12 12
    6. Emīls Saulīte Auseklis IK 729.285 14

    S16

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Elza Ķuze Alnis OK-JNSC 813.63 13
    2. Aija Denija Trēziņa ZVOC-VBSS 799.618 12
    3. Kristīne Brunere Meridiāns-CPSS-Pārgauja 785.512 12
    4. Aiga Irbe Blūma Auseklis IK 768.536 12
    5. Anna Emīlija Suta ZVOC-VBSS 759.705 11
    6. Dina Palsa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 721.386 13

    V16

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ralfs Jānis Eižvertiņš Alnis OK-JNSC 808.833 12
    2. Kārlis Stradiņš Auseklis IK 808.799 9
    3. Matīss Saulīte Auseklis IK 797.057 13
    4. Nils Ciglis Kāpa OK 790.507 13
    5. Austris Kalniņš Alūksne-Ape OK 784.035 13
    6. Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona 763.984 13

    S18

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Signe Sirmā Alnis OK-JNSC 801.668 11
    2. Magda Cigle Kāpa OK 774.034 11
    3. Elīza Ozola Auseklis IK 766.806 13
    4. Elīna Skopāne Azimuts OK-Sm BJSS 710.745 12
    5. Arta Renāte Rulle ZVOC-VBSS 698.12 10
    6. Zanda Stabiņa Azimuts OK-Sm BJSS 689.163 11

    V18

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Rihards Krūmiņš Alnis OK-JNSC 814.07 9
    2. Dāvis Šolmanis Auseklis IK 786.51 13
    3. Rihards Gailis Auseklis IK 772.694 12
    4. Pauls Alberings Burkānciems & Co VSK 766.569 14
    5. Kārlis Neimanis Meridiāns-CPSS-Pārgauja 726.631 11
    6. Emīls Zērnis Saldus OK 695.316 10

    S20

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Vilma Alberinga Burkānciems & Co VSK 830 13
    2. Jana Marta Ivanovska Azimuts OK-Sm BJSS 762.316 12
    3. Elvita Alksne ZVOC-VBSS 363.82 4

    V20

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Valters Reneslācis Ogre OK/SC 788.446 10
    2. Edgars Ustinovs Ogre OK/SC 784.082 9
    3. Kristaps Bruners Meridiāns-CPSS-Pārgauja 715.417 8

    S21A

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ilona Daģe Alnis OK-JNSC 811.72 12
    2. Kendija Aparjode Kāpa OK 738.559 9
    3. Liene Tamuža Ozons 699.665 8

    V21A

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Artūrs Gulbis Azimuts OK-Sm BJSS 747.095 10
    2. Kārlis Vilciņš Kāpa OK 712.378 13
    3. Jānis Sapats Eko O 675.891 9

    S35

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Zanda Abzalone Meridiāns-CPSS-Pārgauja 818.761 8
    2. Ieva Mauliņa Briksnis SK 802.574 12
    3. Linda Krūmiņa Briksnis SK 768.848 11

    V35

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Agris Peipiņš Meridiāns-CPSS-Pārgauja 801.084 13
    2. Andis Janovs Briksnis SK 767.845 11
    3. Salvis Daģis Alnis OK-JNSC 765.316 12

    S40

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ieva Godiņa Azimuts OK-Sm BJSS 795.095 12
    2. Zaiga Ozoliņa Auseklis IK 786.26 14
    3. Anita Saulīte Auseklis IK 760.336 12

    V40

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Guntars Mankus Saldus OK 798.103 9
    2. Mārtiņš Godiņš Azimuts OK-Sm BJSS 767.981 10
    3. Mārtiņš Vimba Ziemeļkurzeme OK 723.637 10

    S45

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 821.963 11
    2. Līga Virbule Taka TOK 786.157 10
    3. Iveta Brūvere Ozons 782.335 11

    V45

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Otārs Putrālis Azimuts OK-Sm BJSS 793.65 11
    2. Arnis Grasis Auseklis IK 776.128 12
    3. Dagnis Kaņepe Meridiāns-CPSS-Pārgauja 771.189 11

    S50

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Baiba Ozola Mona OK 824.432 10
    2. Vija Šiltere Auseklis IK 776.097 14
    3. Gunta Lebedoka KURMIS OK 768.763 12

    V50

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Guntis Arnicāns A2 813.629 8
    2. Ints Ulmanis Auseklis IK 794.828 10
    3. Māris Vabulnieks Alūksne-Ape OK 769.99 12

    S55

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Odeta Turka Taka TOK 795.353 8
    2. Baiba Zariņa Ozons 791.036 10
    3. Riina Laev Auseklis IK 743.964 9

    V55

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ēriks Ūdris Meridiāns-CPSS-Pārgauja 818.537 12
    2. Ģirts Mamis Mona OK 797.71 15
    3. Ģirts Zīlišķis Mona OK 785.574 11

    S60

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Velga Buša Mona OK 819.857 13
    2. Ārija Šinke Kāpa OK 722.152 9
    3. Alīda Ābola Ozons 618.971 6

    V60

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Harijs Lācars SILVA 817.167 12
    2. Varis Peisenieks Kāpa OK 803.216 13
    3. Juris Kokins Meridiāns-CPSS-Pārgauja 773.49 9

    S65

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ruta Kukka Kāpa OK 830 14
    2. Rudīte Šterna Sigulda 690.132 14
    3. Silvija Segliņa KURMIS OK 543.104 9

    V65

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ilmārs Limbēns Sigulda 820 12
    2. Valērijs Pahomovs Seniors 782.263 10
    3. Aldis Lapiņš Azimuts OK-Sm BJSS 781.775 8

    S70

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Māra Bolšteina Alnis OK-JNSC 811.686 14
    2. Māra Plaude DR-KRASTS 736.231 9
    3. Vaira Černiševa Ziemeļkurzeme OK 684.364 12

    V70

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Uldis Alksnis Jēkaba aģentūra 826.043 14
    2. Ivars Zariņš Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 818.252 9
    3. Oskars Zīds Jēkaba aģentūra 547.521 9

    S75

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Ilze Bruce Saldus OK 812.401 9
    2. Velta Zjatkova Alnis OK-JNSC 809.785 13
    3. Jūlija Zvirgzde Seniors 650.269 15

    V75

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Rodrigo Slaviņš Ozons 814.296 10
    2. Pēteris Novikovs Kāpa OK 807.35 14
    3. Juris Zvirgzds Seniors 697.227 15

    S80

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Aija Andersone Seniors 830 10
    2. Anda Plukše Mona OK 168.897 2
    3. Māra Zeberliņa Taka TOK 54.028 2

    V80

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Vadims Černiševs Ziemeļkurzeme OK 815.996 12
    2. Jānis Pommers Taka TOK 656.279 9
    3. Gunārs Ostups Kāpa OK 550.74 9

    Latvijas sprinta kausa uzvarētāji:

    SE

    Vieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Sandra Grosberga Meridiāns-CPSS-Pārgauja 50 2
    2. Laura Savicka Azimuts OK-Sm BJSS 46 3
    3. Līga Celiņa Meridiāns-CPSS-Pārgauja 42 3

    VE

    ieta Vārds Uzvārds Klubs Summa Starti
    1. Artūrs Pauliņš Azimuts OK-Sm BJSS 45 2
    2. Jānis Tamužs Ozons 45 2
    3. Andris Gailis Auseklis IK 42 3

     

    Grupa Vārds Uzvārds Klubs
    S12 Marta Marija Birzkope Kāpa OK
    V12 Uvis Šolmanis Auseklis IK
    S14 Laura Berķe Auseklis IK
    V14 Emīls Lazdāns Auseklis IK
    S16 Elza Ķuze Alnis OK-JNSC
    V16 Ralfs Jānis Eižvertiņš Alnis OK-JNSC
    S18 Elīza Ozola Auseklis IK
    V18 Rihards Krūmiņš Alnis OK-JNSC
    S21 Ieva Rukšāne Kāpa OK
    V21 Ivars Celiņš Meridiāns-CPSS-Pārgauja
    S35 Zanda Abzalone Meridiāns-CPSS-Pārgauja
    V35 Agris Peipiņš Meridiāns-CPSS-Pārgauja
    S45 Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK
    V45 Guntars Mankus Saldus OK
    S55 Silvija Penkule Saldus OK
    V55 Jānis Putniņš Mežmalas/Madona
    S65 Ruta Kukka Kāpa OK
    V65 Helmuts Lukačovs SILVA
    S75 Aija Andersone Seniors
    V75 Rodrigo Slaviņš Ozons

    Latvijas stafešu kausa uzvarētāji:

    S21

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 300 4
    2. Kāpa OK 285.215 4
    3. Briksnis SK 271.694 4

    V21

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Ozons 284.49 3
    2. Saldus OK 282.173 4
    3. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 278.76 4

    S12

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Ogre OK/SC 300 4
    2. Kāpa OK 299.422 4
    3. Alnis OK-JNSC 272.876 4

    V12

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Ogre OK/SC 293.84 4
    2. Auseklis IK 283.234 3
    3. Kāpa OK 270.898 4

    S14

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Azimuts OK-Sm BJSS 200 2
    2. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 171.072 2
    3. Madonas BJSS/OK Arona 169.163 2

    V14

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Auseklis IK 300 4
    2. Madonas BJSS/OK Arona 290.767 4
    3. Ogre OK/SC 262.145 4

    S16

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Auseklis IK 295.931 3
    2. Alnis OK-JNSC 266.296 3
    3. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 191.081 2

    V16

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Madonas BJSS/OK Arona 299.783 4
    2. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 249.841 4
    3. Ogre OK/SC 217.647 3

    S18

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Azimuts OK-Sm BJSS 187.874 2
    2. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 138.786 2

    V18

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Auseklis IK 288.203 3
    2. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 281.309 4
    3. Alnis OK-JNSC 180.425 2

    S120

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Ozons 299.162 4
    2. Auseklis IK 290.147 4

    V120

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Saldus OK 298.873 4
    2. Madonas BJSS/OK Arona 291.883 4
    3. Meridiāns-CPSS-Pārgauja 291.3 4

    S145

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Ziemeļkurzeme OK 280.15 3
    2. Auseklis IK 271.238 4
    3. Azimuts OK-Sm BJSS 185.04 2

    V145

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. TAKA TOK 295.677 3
    2. Ziemeļkurzeme OK 293.082 4
    3. Auseklis IK 283.412 4

    S170

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Saldus OK 295.774 3
    2. Kāpa OK 275.685 3
    3. Mona OK 200 2

    V170

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. Kāpa OK 300 4
    2. SILVA 262.505 4
    3. Mona OK 256.568 4

    S195

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. KURMIS OK 296.549 3
    2. Alnis OK-JNSC 296.116 4

    V195

    Vieta Klubs Summa Starti
    1. KURMIS OK 300 3
    2. Kāpa OK 172.135 2
    3. TAKA TOK 152.424 2

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  • 04.12.2018 11:32
    Jānis Bergs
    APSVEICU VISUS LATVIJAS KAUSA '2018 LAUREĀTUS O'skrējiena disciplīnā!!!
    Savukārt LATVIJAS KAUSA '2018 un LATVIJAS PARALIMPISKĀ KAUSA '2018 LABĀKIE ORIENTIERISTI Taku-O disciplīnā (starp viņiem ir arī ievērības cienīgi O'skrējēji) - rezultāti un viņu portreti ir apskatāmi šajā linkā:
    https://lof.lv/uploads/taku_o/2018/Taku_O_LK_2018_REZ.pdf

    P.S.
    Atgādinu to, ka IOF uzskata visas 4 OS disciplīnas (O'skrējiena, Velo-O, O'slēpojuma un Taku-O) par līdzvērtīgām un ne viena nav pārāka par citu.
    Tāpēc, es ļoti ceru, kad 8.decembrī, stratēģiskajā sapulcē LOF padomās par iespējām nākotnē, lai būtu reāli LATVIJAS KAUSI visās 4 mūsu sporta veida disciplīnās, nevis tikai O'skrējienā vien, bet citās tikai rezultāti uz papīra.





Atlikušo zīmju skaits:

0.12118482589722