Ziņas - Pasaules veterānu čempionāts Rīgā jau pēc astoņiem mēnešiem ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

16.jūlijs /
Hermīne, Estere
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Pasaules veterānu čempionāts Rīgā jau pēc astoņiem mēnešiem

  31.10.2018

  Ildze Straume | Nav komentāru

  Daži jau ir piereģistrējušies. Paši apzinīgākie jau droši vien ir sākuši trenēties. Apdomīgākie jau darbā ir atvaļinājumu paņēmuši. Apsviedīgākie jau ir tikuši pie WMOC2019 skriešanas krekliem. Latvijas Orientēšanās federācijas funkcionāri jau ir sākuši skaitīt, cik tad mums būs medaļas. Bet tā kā visiem ir daudz jautājumu par to, kā tad viss notiks no 5. līdz 12. jūlijam, tad te būs neliels skaidrojums.

  Pasaules veterānu čempionātā var piedalīties sākot no 35 gadu vecuma (dzimšanas gads 1984 vai vēlāk). Jaunākiem sportistiem iespējams startēt skatītāju sacensībās (public race, 5 dienas, visas dienas WMOC apvidos vienlaicīgi ar WMOC). Visiem sacensību apvidiem ir noteikts embargo, tāpēc Latvijas orientieristiem jābūt īpaši uzmanīgiem, lai to nepārkāptu un neliegtu sev iespēju piedalīties WMOC oficiālajās sacensībās. Sprinta apvidiem (Dzegužkalns un Vecrīga) ir "nestingrais embargo" - šajos apvidos drīkst uzturēties, bet nedrīkst trenēties, skriet/staigāt ar orientēšanās karti, pārbaudīt ceļu variantus. Piemēram - ja nu kāds plāno piedalīties Rīgas rogainingā - lai nepārkāptu embargo, nedrīkst skriet cauri Vecrīgai un nedrīkst apmeklēt punktus embargo zonā, ja tādi tur būs.
   
  Visiem Latvijas orientieristiem tiek piedāvāta iespēja par zemāko dalības maksu reģistrēties līdz pat marta beigām. Savukārt grupās 80+ Latvijas sportisti saņem vēl arī 20 eiro atlaidi, jo LOF ir saskaitījusi, ka šajās grupās ir mazāk dalībnieku, tātad lielākas medaļu cerības :) Latvijas orientieristi, tāpat kā visi citi, piereģistrējas Eventorā, bet  dalības maksu samaksā uz LOF kontu, neskatoties uz summu, ko ir sarēķinājis un rāda Eventors.
   
  Pieteikšanās sacensībām, nolikums un visa cita informācija ir atrodama www.wmoc2019.lv. Ja kādi jautājumi - droši raksti e-pastu info@wmoc2019.lvun saņem atbildi no Ineses Purgailes, kura arī šajā čempionātā vadīs sacensību centru un reģistrāciju.
  Tev vēl nav 35? Tad droši piesakies palīgos organizatoriem, jo pasākums ir liels un katra palīdzīga roka noderēs! Arī tiem, kas piedalās WMOC kā dalībnieki, ir iespējams nākt palīgos un saņemt jauku atlaidi WMOC2019 dalības maksai! 
   
  Ja jau zini, ko gribi darīt, un esi gatavs piedalīties arī čempionāta plānošanā un sagatavošanā, tad esi gaidīts otrdien, 6.11 no plkst. 17:00 līdz 19:00 LOF birojā uz WMOC2019 sapulci. Ja netiec, tad gaidi brīvprātīgo anketu wmoc2019.lv lapā un aizpildi, vai dod ziņu Daigai Jermakai, kas šajā vasarā rūpēsies, lai visiem palīgiem būtu darbs, ēdiens, naktsmītne un labs noskaņojums!
   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,030581951141357