Ziņas - Latvijas kausa sezona noslēgusies Krimuldas pusē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

26.jūnijs /
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijas kausa sezona noslēgusies Krimuldas pusē

  08.10.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Ar "Siguldas rudens" sacensībām 7. oktobrī noslēgusies 2018. gada Latvijas kausa sezona. Krimuldas novada Tālēnos uz vidējās distances starta līnijas stājās vairāk kā 350 dalībnieku. Elites grupās šoreiz uzvara Laurai Vīķei (Kāpa OK) un Edijam Dzalbam (Meridiāns/CPSS/Pārgauja).

  Sacensības "Siguldas rudens" šogad norisinājās jau 46. reizi, un, kā ierasts, dalībnieki distancē devās ar kopējo startu. Dāmu elitē šoreiz uz starta stājās četras dalībnieces, starp kurām 5,5km garo distanci uzvarētāja L. Vīķe veica 43 minūtēs 57 sekundēs. Otrās vietas ieguvēja Kristīne Bertuka (Meridiāns/CPSS/Pārgauja) finišēja trīs minūtes pēc L. Vīķes, bet Laura Savicka (Azimuts OK-Sm BJSS), kurai 3. vieta, vairāk kā desmit minūtes pēc uzvarētājas.

  Dāmu elites distance:

  Aizraujošāka cīņa par uzvaru izvērtās vīru elites grupā, kur deviņu dalībnieku konkurencē uzvaru izcīnīja jaunietis E. Dzalbs, kurš 7km garo distanci veica nepilnās 48 minūtēs, tuvāko sekotāju Anatoliju Tarasovu (Būdaskalns) apsteidzot par astoņām sekundēm, bet trešās vietas ieguvēju Andri Jubeli (Mežmalas/Madona) par 29 sekundēm. Uzvarētājs E. Dzalbs atzina, ka distances beigās vienkārši bija fiziski spēcīgāks par konkurentiem, jo vēl pie pirmspēdējā punkta esot bijusi grupa ar sportistiem. 

  Vīru elites distance:

  Sacensību aizsācēji ir Maruta un Māris Mitrevici, bet pēdējos piecus gadus sacensības rīko biedrība “A2” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un Siguldas novada domes atbalstu. Organizatori izsaka īpašu paldies Mārim Blankam, kurš uzņēma sacensības "Tālēnu" māju īpašumā. Šī vieta pirms aptuveni 50 gadiem bija treniņu bāze Latvijas izlasei.

  "Siguldas rudens" bija 15. un noslēdzošais Latvijas kausa 2018 posms. Uzvaru elites grupās izcīnījuši Edgars Bertuks (Alūksne-Ape OK) un Sandra Grosberga (CPSS/Meridiāns/Pārgauja).

  Visi rezultāti pieejami šeit.

  Distanču analīze šeit.

Atlikušo zīmju skaits:

0.052923917770386