Ziņas - Studējošajiem orientieristiem iespēja pieteikties sporta stipendijām ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

26.jūnijs /
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Studējošajiem orientieristiem iespēja pieteikties sporta stipendijām

  05.10.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) izsludinājusi 2018./2019. mācību gada sporta stipendiju konkursu, kam var pieteikties sportisti, kuri iegūst augstāko izglītību kādā no Latvijas vai Eiropas Savienības valstu augstskolām. 

  Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām. 

  Konkursa kritēriji, izvēloties stipendiātus, ir kandidātu sekmes augstākās izglītības iestādē, kā arī sasniegumi sportā. Sporta stipendija tiks piešķirta tiem pretendentiem, kuri atbilstoši kritērijiem saņēmuši lielāko punktu skaitu. Piešķirto stipendiju apmērs atkarīgs no pieejamā stipendiju fonda attiecīgajā gadā, tomēr tas nepārsniedz 1500 EUR vienam studentam par vienu studiju gadu.

   

  Saskaņā ar Nolikuma 5.punktu, lai pieteiktos dalībai sporta stipendiju konkursā, pretendentam līdz 2018. gada 30. oktobrim jāiesniedz LSFP (Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013) šādu dokumentu oriģināli:

  1. Aizpildīta pieteikuma veidlapa jeb iesniegums (nolikuma 1. pielikums);

  2. Augstākās izglītības iestādes apliecināts sekmju izraksts par iepriekšējo mācību gadu vai izziņa no augstākās mācību iestādes, pretendentiem, kuri uzsāk studijas jebkura līmeņa 1.kursā (sekmju izrakstā vai izziņā ir jābūt norādītam, kad students uzsācis mācības 1.kursā);

  3. Attiecīgās sporta veida federācijas apliecināts labāko sportisko sasniegumu saraksts no 2017.gada 1.septembra līdz 2018.gada 31.augustam (nolikuma 2. pielikums), norādot sacensību nosaukumus, to norises datumus, vietu, pretendenta ieņemtās vietas, kopējo valstu un dalībnieku skaitu attiecīgajā disciplīnā vai svaru kategorijā, tai skaitā, norādot labākos startus LASS rīkotajās Latvijas Universiādes sacensībās savos sporta veidos.

   

  LSFP Sporta stipendijas tiek piešķirtas kopš 2007. gada. Viens no konkursa galvenajiem mērķiem ir atbalstīt sekmīgi studējošos izlases līmeņa sportistus, sniedzot materiālo atbalstu mācību un treniņu darbam. Lēmumu par stipendiju piešķiršanu pieņem LSFP valde, pamatojoties uz Sporta stipendiju komisijas rekomendāciju, kas balstīta uz sportistu sekmēm un sportiskajiem sasniegumiem pēdējā gada laikā.

  Vairāk informācijas par sporta stipendiju konkursu, kā arī konkursa nolikums, iesnieguma veidlapa un sportisko sasniegumu veidlapa pieejami LSFP mājaslapā: https://lsfp.lv/jaunumi/zinas/lsfp-izsludina-sporta-stipendiju-konkursu 

Atlikušo zīmju skaits:

0.048550128936768