Ziņas - Latvijas kausa 2018 izcīņa noslēgsies ar "Siguldas rudeni" ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

26.jūnijs /
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijas kausa 2018 izcīņa noslēgsies ar "Siguldas rudeni"

  01.10.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  7. oktobrī Krimuldas pusē, Tālēnos tiks aizvadīts 15. un noslēdzošais 2018. gada Latvijas kausa posms - "Siguldas rudens", kas norisināsies jau 46. reizi. 

  Sacensību norisei šogad izvēlēts 20 gadus neizmantots apvidus, kurā treniņu aizvadījuši tikai 2018. gada Pasaules čempionāta dalībnieki. Distances vedīs pa Gaujas upes labo krastu ar sāngravām. Pārsvarā priežu, egļu mežs ar skrienamību no labas līdz sliktai. Stigu un ceļu tīkls neizteikts, augstumu starpība apvidū 45m. Tuvākajā apkārtnē apskatāmi arī vairāki dabas objekti - Gauja ar plostnieku pieturu, Lielais akmens, Krimuldas baznīca, Kubeseles ala, Kubeseles taka, Ruņtiņš un Kaupo-Lilijas labirints, kā arī zelta rudens Siguldā oktobra sākumā būs pašā košumā!

  Sacensību formāts, kā ierasts, ir kopējais starts visām grupām vidējā distancē. Garākajās distancēs tiks izmantots taureņa izkliedes princips. Sacensību uzvarētāji visās grupās saņems īpašas eko medaļas.

  Organizatori izsaka īpašu paldies Mārim Blankam, kurš uzņems sacensības "Tālēnu" māju īpašumā. Šī vieta pirms aptuveni 50 gadiem bija treniņu bāze Latvijas izlasei.

  Sacensībām iespējams pieteikties līdz 4. oktobra vakaram šeit.

  Sacensību nolikums un cita informācija šeit.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.047254085540771