Ziņas - Vislatvijas orientēšanās nakts jau šonedēļ! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

26.jūnijs /
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Vislatvijas orientēšanās nakts jau šonedēļ!

  25.09.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Piektdien, 28. septembrī, Eiropas sporta nedēļas ietvaros astoņās Latvijas vietās norisināsies Vislatvijas orientēšanās nakts, kad ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus orientēšanās rogainingā.

  Otrdien, 25. septembrī, ir pēdējā diena, kad sacensībām var reģistrēties tiešsaistē www.rogaining.lv/onakts, pēc tam atliks tikai cerēt, ka, ierodoties jūsu izvēlētajā pilsētā, vēl būs kādas brīvas kartes un varēsiet pieteikties uz vietas. 
  Liepājā un Rīgā, kā jau lielpilsētās, punkti atradīsies pilsētas teritorijā, tādēļ šīs pilsētas ir īpaši piemērotas iesācējiem un tiem, kas grib īsti ātru skrējienu.
  Cēsis, Talsi, Limbaži piedāvās kalnus un lejas un kontrolpunkti atradīsies arī ārpus pilsētas robežām, kas nozīmē tumsu un piedzīvojumus, taču gana daudz punktu būs arī pilsētas teritorijā.
  Salaspils - pierīgas pilsēta, tāpēc apvidus sanāks tuvāks pilsētvidei, pa tumšiem mežiem izklaidēties nevarēs. Dalībnieku vidū būs ieraugāms arī Pasaules vicečempions rogainingā Zigmunds Bībers, kas gan šoreiz startēs ģimenes klasē, tāpēc latiņu visvairāk savāktajiem punktiem droši vien uzstādīs kāds cits. 
  Olaine un Vecumnieki ir vairāk piemērotas tieši lietpratējiem. Noderēs labs lukturis tumsas aizgaiņāšanai, ja esi nolēmis cīnīties par uzvaru. Bet nenobīsties arī, ja savu pirmo rogainingu esi nolēmis izmēģināt tieši šajās pilsētās - būs arī iesācēju punkti!
   
  Dalībniekus aicinām neaizmirst paņemt līdzi mobilo telefonu ar ielādētu atzīmēšanās aplikāciju, kādu kabatas lukturīti, atstarotājus drošībai un, atbilstoši satiksmes noteikumiem - atstarojošu vesti, ja dosieties ārpus pilsētas! Var noderēt arī kompass un rakstāmais, lai komandās izplānotu maršrutu un to iezīmētu savā kartē.
  Reģistrācija un informācija: www.rogaining.lv/onakts
   
   
   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.05457615852356