Ziņas - Cēsu rudens norisināsies jau 51. reizi ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

19.augusts /
Melānija, Imanta
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Cēsu rudens norisināsies jau 51. reizi

  19.09.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  22. un 23. septembrī orientēšanās klubs" Meridiāns" aicina orientieristus uz Cēsu pusi, kur ik gadu rudens iestāšanās tiek atzīmēta ar "Cēsu rudens" sacensībām, kas šogad ir arī 13. Latvijas kausa posms un 4. Latvijas stafešu kausa posms.

  Sacensībām izvēlēts apvidus Pārgaujas novada "Muižniekos", kur blakus norisinājās "Cēsu rudens" sacensības arī pagājušajā gadā. Līdzīgi kā pirms divām nedēļām Latvijas čempionātā Turaidā, apvidus, kas atrodas Gaujas upes krastos, izaicinās ar lielām reljefa formām un izteiktām gravu sistēmām (augstumu starpība apvidū 60m). Skrienamība no labas līdz vidējai, ar vietām kritušiem kokiem un biezāku veģetāciju.

  "Cēsu rudens" parasti arī ir vienas no sezonas otrajā pusē dalībnieku skaita ziņā kuplāk apmeklētajām sacensībām, un šis gads nebūs izņēmums, jo uz starta stāsies 620 orientieristi, tostarp virkne spēcīgu elites sportistu. Dāmu elitē par uzvaru cīnīsies Sandra Grosberga, Līga Valdmane, Laura Vīķe, Kristīne Bertuka, Irita Puķīte, Aija Skrastiņa, bet starp vīriem Edgars Bertuks, Artūrs Pauliņš, Jānis Krūmiņš, Uldis Upītis un citi spēcīgi konkurenti.

  Stafetes sacensībās, tāpat kā septembra sākumā Latvijas čempionāta, gaidāma spraiga cīņa par godalgotām vietām. Dāmu konkurencē "Meridiāns/CPSS/Pārgauja" komandai spēcīgu konkurenci sastādīs "OK Kāpa", "SK Briksnis" un "ZVOC-VBSS", savukārt starp vīriem  kā galvenie favorīti jāmin "Azimuts OK-Sm BJSS" komanda ar Matīsu Slikšjāni, Ilgvaru Cauni un Artūru Pauliņu, kuriem galvenie konkurenti būs "Saldus OK" un "Ozons" komandas. 

  Atgādinam, ka "Cēsu rudenī" tiks izmantota EMIT atzīmēšanās sistēma, tādēļ neaizmirstiet mājās atzīmēšanās ierīces un pārliecinieties, ka tās darbojas!

  Cēsu rudens stafetes būs šīs sezonas noslēdzošais Latvijas stafešu kausa posms, bet Latvijas kauss turpināsies nākamnedēļ ar Latvijas čempionātu maratonā un Siguldas rudeni oktobra sākumā.

  Plašāka informācija par sacensībām pieejama šeit.

Atlikušo zīmju skaits:

0,029422044754028