Ziņas - Klubu stafetē Kadagas mežos uzvar IK Auseklis ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Jana, Johanna, Hanna
15.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Klubu stafetē Kadagas mežos uzvar IK Auseklis

  10.09.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Jau pirms vairāk kā nedēļas saulainajā svētdienā, 2. septembrī Kadagā, „Ūdensrožu parkā”, norisinājās orientēšanās sacensības „Klubu stafetes 2018”, kurās piedalījās 56 komandas ar 560 dalībniekiem. Sacensībās tika pārstāvēti gandrīz visi orientēšanās klubi no Latvijas. Lielākie klubi startēja ar vairākām komandām: Auseklis ar septiņām, Kāpa un Ziemeļkurzeme ar piecām.

  Kopumā mežā tika izvietoti 87 kontrolpunkti, daudz farstu, saplānojot daudz atšķirīgu distanču variantu. Tā kā apvidus bija ātrs, bet kontrolpunktu skaits liels, maksimāli bija jākoncentrējas uz kartes lasīšanu un leģendā minētās informācijas pārbaudi. Atzīmēties „svešā” kontrolpunktā gadījās pat samērā pieredzējušiem orientieristiem, bet ceram, ka tas nesabojāja šo svētku prieku!

  Visstiprākā izrādījās IK Ausekļa 1.komanda, kura 10 etapu 46km  garo distanci ar 150 KP pieveica 3:32:17. otro vietu izcīnīja OK Kāpa 1. ar laiku  3:46:47, trešajā vietā IK Auseklis 2 ar laiku 3:50:02, 4.v.OK Azimuts, 5.v. Meridiāns, 6.v. OK Ozons.

  Pirmo 6 vietu ieguvēji saņēma balvas no TOKO, Isostar, SILVA, veikala „Ceļotājs”, žurnāla „EJ”, OS veikala, AERODIUM Sigulda, Kempinga “Doles sala” un katrs ātrāka etapa laika uzrādītājs un top 6 komandas dalībnieks saņēma īpaši klubu stafetēm pie Metalatleje.lv gatavotās medaļas.

  Pati izturīgākā komanda mežā pavadīja 7:56:56 bez kļūdainām atzīmēm!

  Atgādinām, ka katru trešdienas pēcpusdienu visi orientēšanās cienītāji Pierīgā ir aicināti uz OK Kāpa rīkoto orientēšanās seriālu SĀC – precīzas norises vietas vari uzzināt http://www.kapaok.lv

Atlikušo zīmju skaits:

0.076053142547607