Ziņas - Nepalaid garām Vislatvijas orientēšanās nakti! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Nepalaid garām Vislatvijas orientēšanās nakti!

  06.09.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Eiropas sporta nedēļas ietvaros 28. septembrī norisināsies Vislatvijas orientēšanās nakts, kad astoņās Latvijas pilsētās un novados ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus orientēšanās rogainingā.

  Vislatvijas orientēšanās nakts šogad norisināsies Talsos, Vecumniekos, Liepājā, Limbažos, Olainē, Salaspilī, Cēsīs un Rīgā. Katrā pilsētā tas būs kā atsevišķs pasākums ar atsevišķu apbalvošanu. 

  Sacensību formāts: 3 stundu sacensības rogainingā saskaņā ar Latvijas Orientēšanās federācijas (LOF) apstiprinātajiem noteikumiem. Rogainings ir komandu orientēšanās sports apvidū īpaši garā distancē. Komanda (2 līdz 5 dalībnieku sastāvā) apmeklē kontrolpunktus izvēles secībā noteiktā laikā. Komandas uzdevums ir, orientējoties apvidū ar kartes un kompasa palīdzību, iegūt pēc iespējas vairāk ieskaits punktus, kuri tiek piešķirti par kontrolpunktu apmeklēšanu. Kontrolpunktiem ir dažādas ieskaites punktu vērtības, ko parasti apzīmē ar pirmo ciparu kontrolpunkta numurā. Komandas tiek vērtētas pēc iegūto punktu summas dažādās vecuma grupās. Pārvietošanās tikai ar kājām. Sacensības notiek dažādās Latvijas pilsētās, katrā pilsētā kā atsevišķs pasākums ar atsevišķu apbalvošanu.

  Programma:

  Karšu saņemšana no plkst. 19:00

  Starts visās astoņās norises vietās plkst. 20:00

  Finišs 23:00

  Apbalvošana 23:30

   

  Atzīmēšanās kontrolpunktos izmantojot mobilo aplikāciju – nolasot QR kodus kontrolpunktos, tādēļ katrai komandai nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju ielādēt aplikāciju.

  Dalība sacensībās ir bezmaksas, bet pieteikšanās iespējama līdz 25. septembrim tiešsaistē vai sacensību dienā uz vietas.

  Sīkāka informācija par sacensību formātu un norisi, kā arī reģistrācija pieejama šeit.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.24209308624268