Ziņas - Vai stafetē Turaidā Latvijas izlase izcīnīs medaļas? ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Zane, Zuzanna
19.februāris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Vai stafetē Turaidā Latvijas izlase izcīnīs medaļas?

  08.08.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  35. Pasaules čempionāts orientēšanās sportā (WOC2018), kas no 4. līdz 12. augustam notiek Latvijā, turpinās ar sacensībām stafetēs. Un ceturtdien, 9. augustā, Gaujas senlejas mežos tiks noskaidroti jaunie čempioni. 

  Sacensību arēna gleznainajā un ainaviskajā Turaidas muzejrezervātā – dāmām starts pulksten 14.20, bet kungiem – 16.20! Atbalstām Latvijas izlasi! Ieeja bez maksas! Kurai no izlasēm vislabāk padosies Gaujas Nacionālā parka meži, kas, cilvēka darbības neskarti ir brīžiem pat teju necaurskrienami? Papildus vēl sportistiem problēmas sagādās Gaujas ielejas stāvās nogāzes un dziļās gravas – augstuma starpība pat ir 95 metri! Startam pieteikušās 29 sieviešu un 38 vīriešu komandas.

  Latvijas dāmu izlasei savās mājās ir ļoti labas izredzes uzlabot visu laiku labāko rezultātu, kas ir 5. vieta pirms gada Igaunijā. Mūsu meitenes reāli var pacīnīties par 4. vietu, un, pat sarūpēt patīkamu pārsteigumu – medaļa Latvijas izlasei pasaules čempionātā stafetēs būs vēsturisks panākums. Mūsu izlases dalībnieces Inga Dambe un Sandra Grosberga ir lieliskā formā, un arī Laura Vīķe ar 28. vietu vidējā distancē apliecināja, ka ir gatava stafetei. Tieši šādā sastāvā tika izcīnīta 5. vieta pirms gada Igaunijā.

  Sandra, Laura un Inga ir gatavas cīnīties par medaļām

  Savukārt mūsu vīru izlasei – Andrim Jubelim, Edgaram Bertukam un Rūdolfam Zērnim - ir pa spēkam pārsteigt, kā minimums ar vietu labāko sešiniekā, bet mēs jau visi ceram uz medaļām. Reāli? Savās mājās vismaz vienreiz ir jābūt arī Laimes mātes sveicienam! Aicinām klātienē atbalstīt Latvijas sportistus, un pirmo reizi Latvijas simtgadē savās mājās izbaudīt pasaules čempionāta gaisotni. Sacensību centrs Turaidas muzejrezervāta Dziesmu dārža īpaši izveidots tā, lai līdzjutēji nepalaistu garām ne startu, ne finišu, ne arī notikumus distancē, turklāt modernās tehnoloģijas ļauj arī no skatītāju tribīnēm sekot līdzi sportistu gaitām mežā.

  Rūdolfs, Edgars un Andris pagājušā gada Pasaules kausā, Cēsīs.

  Rīt, stafešu un sestdien garās distances sacensību laikā, ieeja pasaules čempionāta skatītājiem Turaidas muzejrezervātā būs bez maksas! Blakus galvenajai ieejai būs WOC ieeja, kurā orientēšanās sacensību skatītājiem tiks izsniegta aproce. Šī aproce ļauj par brīvu atrasties Turaidas muzejrezervāta teritorijā un baudīt sacensības. Aproce gan neļauj apmeklēt muzeja ēkas un tajā esošās ekspozīcijas - tam ir jāpērk atsevišķa regulārā biļete.

   

  Plašāka informācija: www.woc2018.lv

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.26817202568054