Ziņas - Dalību Pasaules čempionātā Latvijā oficiāli apstiprinājušas jau 24 valstis ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Glorija, Banga
16.novembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Dalību Pasaules čempionātā Latvijā oficiāli apstiprinājušas jau 24 valstis

  30.05.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Līdz 35. Pasaules čempionātam orientēšanās sportā WOC 2018, kas notiks Latvijā no 4. līdz 12. augustam, atlikuši mazliet vairāk nekā divi mēneši. Nu jau zināmas pirmās 24 valstis, kas oficiāli reģistrējušas dalību čempionātā un pavisam kopā pieteikušas 189 sportistus.

  Paredzams, ka šogad pasaules čempionātā startēs ap 50 valstīm no visas pasaules. Starp šobrīd jau reģistrējušām valstīm ir gan orientēšanās lielvalsts Zviedrija, kuras sportisti pērnā gada čempionātā Igaunijā izcīnīja 7 medaļas (tostarp 4 zelta), gan Francija, kas Igaunijā izcīnīja trīs medaļas, gan arī Šveice (arī 3 medaļas), gan Somija (2 bronzas medaļas). Zviedrija šogad sacensībām pieteikusi 13 dalībniekus, Francija Latvijā startēs ar 11 orientieristiem, Šveice – ar 12, bet visvairāk dalībnieku šobrīd reģistrējusi Somija – šo valsti Latvijā pārstāvēs 18 sportisti!

  Dalību pasaules čempionātam jau oficiāli apstiprinājušas arī tādas valstis kā Austrālija (10 sportisti), Brazīlija (4), Kanāda, (4), Ķīna (8), Japāna (10), Korejas Republika (8) un pat Jaunzēlande, kas uz Latviju deleģēs 9 orientieristus. Savukārt Nīderlandi pārstāvēs tikai viens sportists.

   

  Tikmēr joprojām aicinām ikvienu orientēšanās entuziastu pieteikties skatītāju sacensībām “LATVIA O-Week” jeb “Latvijas O-nedēļa”, kas notiks paralēli pasaules čempionātam un kurās varēs lieliski izjust pasaules čempionāta gaisotni, skrienot apvidos, kādos notiek WOC 2018.

   “Latvijas O-nedēļas” ietvaros 4. augustā Rīgā ikvienam būs iespēja piedalīties orientēšanās sprintā pilsētas pašā centrā - skatītāju sacensības notiks tūlīt pēc pasaules čempionāta sprinta kvalifikācijas startiem tajā pašā sacensību rajonā, bet vakarā visi varēs vērot WOC sprinta finālu un Pasaules čempionāta atklāšanas ceremoniju. Vēl “LATVIA O-Week” sacensībās notiks 7. augustā - meža sprintā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, 8. augustā Siguldā un 10. augustā Mazajos Kangaros ikviens varēs pārbaudīt orientēšanās prasmes vidējā distancē, bet 5. augustā Carnikavā un 12. augustā Turaidā izaicināt savu izturību garajā distancē.

  Piesakieties “LATVIA O-Week” sacensībām jau tagad!

  Reģistrējoties visām 6 dienām, dalības maksai atlaide 15%
  Reģistrējoties ir iespējams pasūtīt oficiālo WOC2018 fanu T-kreklu vai meža skrienamo kreklu. Cena 25 EUR.

  Latvijas orientieristiem, kam ir aktīvs ODB numurs, sacensību dalības maksa ir nemainīga visu reģistrācijas laiku – no 3 līdz 15 eiro par vienu dienu (atkarībā no dalības grupas).

  Plašāka informācija par Pasaules čempionāta skatītāju sacensību norisi pieejama http://www.woc2018.lv/lv/o-week, savukārt pieteikties sacensībām iespējams šeit: https://lof.lv/o-week/

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.12713718414307