Ziņas - Baltijas čempionāts atgriežas Latvijā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Glorija, Banga
16.novembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

  • Baltijas čempionāts atgriežas Latvijā

    23.05.2018

    LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

    Pēc trīs gadu pārtraukuma Baltijas čempionāts atkal norisināsies Latvijā un 26. un 27. maijā vedīs uz Krāslavas pusi gan visus stiprākos orientieristus Baltijā, gan arī astoto Latvijas kausa posmu.

    Baltijas čempionāta rīkošanai šoreiz izvēlēts apvidus ap Tartaku, kur pagājušajā vasarā norisinājās sacensības “Kāpa”. Dalībniekus sagaida gan fiziski, gan tehniski izaicinošs apvidus ar dažāda lieluma kalniņiem un ieplakām, skrienamību no labas līdz vidējai. Maksimālā augstumu atšķirība apvidū 50m. 

    Sacensību pirmajā dienā valstu izlases tradicionāli sacentīsies garajā distancē, bet otrajā dienā norisināsies stafetes sacensības. Čempionātā startēs vairāk kā 250 Baltijas valstu labākie sportisti, kā arī orientieristi no Krievijas, Zviedrijas, Francijas un Lielbritānijas. Atklātajās sacensībās un Baltijas veterānu čempionātā gandrīz 450 dalībnieki veiks garo distanci sestdienā un vidējo distanci svētdienā.

     

    Latvijas izlases sastāvs Baltijas čempionātā:

    M21E

    Dāvis Dišlers

    Edgars Bertuks

    Andris Jubelis

    Artūrs Pauliņš

    Mārtiņš Sirmais

    Kristaps Jaudzems

    Jānis Kūms

    Andris Kivlenieks

    Guntis Māliņš 

    Alvis Reinsons

    Endijs Titomers

     

    W21E

    Sandra Grosberga

    Laura Vīķe

    Līga Valdmane

    Irita Puķīte

    Elīna Kārkliņa

    Una Arama

    Kristīne Bertuka

    Elizabete Blūmentāle

    Anna Eleonora Freimane

    Laura Savicka

     

    M20

    Ilgvars Caune

    Matīss Slikšjānis

    Uldis Upītis

    Edgars Ustinovs

     

    W20

    Vilma Alberinga

    Aiga Irbe Blūma

    Laura Elīza Lapiņa

    Elizabete Vimba

     

    M18

    Pauls Alberings

    Rihards Gailis

    Rihards Krūmiņš

    Fricis Spektors

    Dāvis Šolmanis

     

    W18

    Agnija Caune

    Magda Cigle

    Signe Sirmā

    Elīza Ozola

    Elīna Skopāne

     

    M16

    Ralfs Jānis Eižvertiņš

    Austris Kalniņš

    Jēkabs Ločmelis

    Matīss Saulīte

    Kārlis Stradiņš

     

    W16

    Kristīne Berķe

    Kristīne Brunere

    Elza Ķuze

    Anna Emīlija Suta

    Aija Denija Trēziņa

     

    M14

    Kristers Lārmanis

    Emīls Lazdāns

    Gustavs Staņa

    Dāvis Vintišs

     

    W14

    Laura Berķe

    Madara Celma

    Agnese Jaunmuktāne

    Anete Strauta

     

    Sacensību ceturtais biļetens un cita precizētā informācija pieejama šeit

     





Atlikušo zīmju skaits:

0.076024055480957