Ziņas - Aizvadīts jau septītais Latvijas kausa posms šosezon ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Glorija, Banga
16.novembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Aizvadīts jau septītais Latvijas kausa posms šosezon

  20.05.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Nedēļas nogalē Smiltenes pusē aizvadītas orientēšanās kluba “Azimuts” rīkotās sacensības “Mazā balva”, kas pulcēja vairāk kā 300 orientieristu. Uzvara elites grupās šoreiz Iritai Puķītei (Kāpa OK) un Anatolijam Tarasovam (Būdaskalns).

  Dāmu elitē par uzvaru cīnījās tikai I. Puķīte un Aiga Tarasova (Būdaskalns), kura pirmajā sacensību dienā garajā distancē I. Puķītei piekāpās par nedaudz vairāk kā minūti. Otrajā dienā iedzīšanā krietni ātrāka bija I. Puķīte, izcīnot pirmo vietu ar vairāk kā 18 minūšu pārsvaru.

  Vīru konkurencē sacensības noritēja bez lielas intrigas, jo jau pirmajā dienā trīs minūšu pārsvaru pār sekotājiem sev nodrošināja A. Tarasovs. Otrajā vietā pēc pirmās sacensību dienas ierindojās Ainārs Drozds (Meridiāns/CPSS/Pārgauja), bet trešajā pozīcijā Edijs Dzalbs (Meridiāns/CPSS/Pārgauja). Pirmajā dienā tikai 20 sekundes aiz goda pjedestāla finišēja Endijs Titomers (Alnis OK-JNSC), tomēr nedz viņam, nedz citiem konkurentiem iedzīšanā neizdevās mainīt vietu sadalījumu.

  Sacensības organizēja orientēšanās klubs “Azimuts” un Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Smiltenes novada domi un Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolu. 

  Kopvērtējuma rezultāti pieejami šeit.

  Latvijas kausa izcīņa nākamajā nedēļas nogalē ar Baltijas čempionātu turpināsies Krāslavas pusē.

  Elites grupu kartes:

   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.094460010528564