Ziņas - Pēdējās dienas, lai pieteiktos KĀPAI 2018 par izdevīgāko dalības maksu ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
23.maijs /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Pēdējās dienas, lai pieteiktos KĀPAI 2018 par izdevīgāko dalības maksu

  11.05.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Baltijas lielākie orientēšanās svētki KĀPA šogad aicina sacensties piejūras mežos un baudīt atpūtu jūras krastā Pāvilostas pusē. Sacensības norisināsies laikā 29. jūnija līdz 1. jūlijam, bet organizatori aicina pieteikties sacensībām jau tagad par izdevīgāku dalības maksu.

  Sacensību direktors Indulis Peilāns saka: “Kā katru gadu, rīkojot KĀPU, meklējam jaunus apvidus un plānojam aizraujošas distances. Šogad sacensību pirmajā dienā Cirpstenes tuvumā esam sarūpējuši īstu orientēšanās paradīzi. Šai vietai raksturīgi četri atšķirīgi apvidi, kas ļaus pārbaudīt dalībnieku orientēšanās prasmes.”

  Agro putniņu dalības maksa pieejama, reģistrējoties līdz nākamajai otrdienai, 15.maijam. Sacensību nolikums un elektroniskās pieteikšanās sistēma pieejama mājaslapā: http://2018.kapa.lv/.

  KĀPA 2018 ar lielsiskām balvām atbalsta uzņēmumu grupa Tallink,  piedzīvojumu parks Tarzāns, Aerodium, Husqvarna, Polar sadarbībā ar pulsometrs.lv un žurnāls Ej.

  Jau šobrīd sacensībām pieteikušies dalībnieki no 8 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Ukrainas, Baltkrievijas, Norvēģijas, Krievijas, Itālijas un pirmo reizi arī Portugāles. Ik gadu KĀPA pulcē vairāk nekā 1500 dalībnieku no vairāk nekā 10 valstīm.

  KĀPĀ būs iespējams startēt gan visās trīs sacensību dienās, gan atsevišķi vienā vai divās dienās. Piedalīties laipni aicināts ikviens orientierists un orientēšanās skrējiena interesents, jo organizatori ir parūpējušies par dažādas sarežģītības un grūtības pakāpes distancēm.

Atlikušo zīmju skaits:

0.025722980499268