Ziņas - Latvijai 11. vieta sprinta stafetē Eiropas čempionātā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
23.maijs /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijai 11. vieta sprinta stafetē Eiropas čempionātā

  11.05.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Ceturtdien Šveicē notiekošajā Eiropas čempionātā Latvijas komanda izcīnīja 11. vietu sprinta stafetē, kas ir latviešu labākais rezultāts starptautiskos čempionātos šajā disciplīnā.

  Stafetes norisei izvēlētā Teseretes pilsētiņa izaicināja gan ar stāvām nogāzēm, gan tehniski sarežģītu orientēšanos šaurajās ielās.

  Latvijas komandas sastāvā pirmo etapu veica Sandra Grosberga, kura stafetes maiņā ieradās kā astotā. Otrajā etapā Artūrs Pauliņš distances vidusdaļā pieļāva vairāk kā minūtes kļūdu un Dāvis Dišlers trešajā etapā devās kā divpadsmitais. Viņam izdevās komandas vietu uzlabot ar vienu pozīciju, ko ceturtajā etapā noturēja Irita Puķīte. Priekšā Latvijas komandai gan finišēja arī spāņu un poļu komandas, taču abām trūka atzīmes kādā kontrolpunktā.

  Šis čempionāts man līdz šim ir izvērties diezgan nožēlojams un arī uz sprinta stafeti nebija pametušas veselības problēmas, tomēr biju gatava cīnīties. Distances sākumā atkal pieļāvu kļūdu, jo sāku no starta trijstūra orientēties uz 11., nevis 1. kontrolpunktu un tur jau zaudēju savas 15 sekundes. Kalnainajā daļā tās atguvu, jo fiziski jutos ļoti labi un finišā atnācu nosacītā līderu grupā, kas arī bija mans uzdevums,” komentē pirmā etapa veicēja S. Grosberga.

  Pārliecinošu uzvaru izcīnīja mājinieku Šveices komanda, kuri bija vadībā visas stafetes garumā. Sudrabs Zviedrijas komandai, bet bronza Norvēģijai.

  Eiropas čempionāts sestdien turpināsies ar meža stafetes sacensībām, kur dāmu konkurencē Latviju pārstāvēs Inga Dambe, Laura Vīķe un Sandra Grosberga, bet starp vīriem startēs divas komandas – Andris Jubelis, Mārtiņš Sirmais, Artūrs Pauliņš un Dāvis Dišlers, Uldis Upītis, Andris Kivlenieks.

  Plašāka informācija sacensību mājaslapā: http://www.eoc2018.live/eoc2018-live/day4.html 

Atlikušo zīmju skaits:

0.20506191253662